sophiaa

Regisztráció dátuma: 2012. április 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Ziaja Olívás Regeneráló Hajpakolás

Ziaja Olívás Regeneráló Hajpakolás
2018. október 2.

Talán már az én zsírosodásra hajlamos, vékony szálú hajamnak kicsit sok volt és bár az illata szuper és a funkcióját is ellátta, a balzsamot mégsem tudta lepipálni és a hajmosást is megsürgette már a harmadik napon. De szuper illata van és selymes lesz tőle a hajam, úgyhogy biztosan elhasználom.

Ziaja Olívás Regeneráló Hajbalzsam

Ziaja Olívás Regeneráló Hajbalzsam
2018. október 2.

Az illata olíva helyett sokkal inkább emlékeztet a kókuszra és mindent maximálisan teljesít, amit ígér, pláne a hozzá tartozó samponnal. A hajam sosem volt még ennyire selymes és puha, mint a balzsam használata után, száradás előtt és után is úgy siklott benne a fésű, mint kés a vajon – ezzel viszont annyi baj van, hogy így a formázást is kicsit megnehezítette illetve a hajcsattokkal is hadilábon álltam az első két napon, de ennyi baj legyen, bőven megérte. 🙂 Általában besütve hordom a hajam, a selymesség nem tette kevésbé tartóssá a loknikat.

Ziaja Olívaolaj Regeneráló Sampon

Ziaja Olívaolaj Regeneráló Sampon
2018. október 2.

Az állagával meglepetést okozott, hiszen egy átlátszó, lágy masszát kapunk, ami sokkal kevésbé habzik a hajon, mint azt megszoktuk – én legalábbis. Ettől eltekintve többszöri használat után már egyáltalán nem volt furcsa érzés kevesebb habbal hajat mosni és a tisztítást is tökéletesen elvégezte, arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem nehezítette el a hajtöveimet, sőt reggelre sokkal szebb volument kapott hajszárítás nélkül is a sörényem, így +1 pontot kap. De, ami még ennél is jobb, hogy a 2. napon még nem éreztem késztetést az újabb hajmosásra, amit zsíros hajtípussal igencsak értékeltem. Az illata pedig tényleg olyan, mintha a fodrászom samponjával mosnék hajat.Úgyhogy engem megvett kilóra, biztosan újra fogom venni!