SophiaS

Regisztráció dátuma: 2018. október 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Avon Szemöldökecset

Avon Szemöldökecset
2021. április 13.

Az egyenes ecsetfej miatt nem szálazásra annyira vált be számomra. A ferdéketket (és vékonyabbakat) jobban szeretem. Viszont por állagú szín felvitelére nagyon jó.

Natasha Denona Metropolis Palette

Natasha Denona Metropolis Palette
2021. április 13.

*frissítve: megszerettem a pelyhes színeket is, mert topperként egy másik szín fölé, vagy kiemelésre a belső szemzugba tökéletesek (leginkább a világos, zöldes-sárgás árnyalat). 5 csillagos paletta lett számomra.

Néhány minin kívül ez az egyetlen Natasha Denona paletta, ami tetszik. (Az árak tekintetében örülök is neki.) Lookfantastic-ről rendeltem express szállítással, nagyon hamar megjött. Az első kipróbálásnál annyira csalódott voltam, hogy megbántam, hogy ezt kértem szülinapomra. Akkor egy csillagosra akartam értékelni, de vártam vele, adtam még néhány esélyt. Megérte. Négy formula van a palettában: matt, krémes matt, metálos és ilyen pelyhesebb, nem tudom, pontosan mi a neve. Na én a pelyhesebb formula egyik színével kezdtem az ismerkedést és nagyon zavart, hogy ez a formula nem olyan, mint a metálos, tehát nem képez egységes, fényes réteget a szemhéjon. Emiatt én ezt nem szerettem meg, de a metálos, a matt és a krémes matt színek csodálatosak. Kellett idő, mire bejárattam a palettát, azóta csak ezt és a mini goldot használom.
De ha tudtam volna, hogy egy-két héttel a rendelésem után az Alter Ego cosmetics kijön egy Metropolis dupe-pal, akkor tuti, hogy inkább azt vettem volna meg kb. 20 dollárért, mert az összehasonlító videók alapján teljesen ugyanaz. Színben és minőségben is. Nagyon bántam, hogy csak később derült ki, hogy lesz dupe-ja a palettája, mert nagyon sokáig bűntudatom volt, hogy ilyen drága (44.000 ft) palettát kértem, még akkor is, ha 18. születésnapra. A lelkem békés lett volna az Alter Ego Artemis palettával is. Ez is jó, persze, de inkább az A. E. palettáját ajánlom, mert sokkal olcsóbbért a csomagoláson kívül (egyébként szebb, mint a N. D. Metropolis csomagolása) ugyanazt kapjátok.
(Egy csillagot a pelyhes színek miatt vontam le. Nekem azok nem jöttek be.)

Juvia's Place The Warrior Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Warrior Eyeshadow Palette
2021. január 1.

Ez volt az első Juvia's Place palettán és nagyon elégedett vagyok vele. Minden szín gyönyörű, könnyen használható, nem potyog. A mattokhoz kicsit több figyelem kell, hajlamosak foltosak lenni, de ha jól felépíti az ember, akkor nincs baj velük. Nagyon ajánlom a palettát, szuper sminkeket lehet vele készíteni.