Sophie0517

Regisztráció dátuma: 2019. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask
2022. március 8.

Aztamindenit. Ezzel szerintem elmondtam mindent. A hajam festett, szőke, és olyan száraz (volt), hogy eddig nem volt az a sampon, maszk, balzsam, olaj, keratin, stb, ami ilyen állapotba hozta volna. LE VAGYOK NYŰGÖZVE. Brutal cucc, az ára is, de amíg kapható, én veszem. Még valami. A száraz haj nem formázható rendesen, én már csak tudom. Most hajszáritó, és kefe segítségével szárítottam olyan hajat, hogy......Ja, és egyszer sem akadt a hajamba a fésű.

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2022. január 20.

Szerintem fantasztikus. A kefe pont az én szememre kitalálva, a festék krémes, lágy, szépen vihető fel. Én nem bánom, hogy kicsit több a festék, legalább nem kell nonstop pumpalgatni. Soha nem potyog le, vagy kenődik el. A teljes nyáron is ezt használtam, hőségben, strandon, edzéseken, ott maradt végig. Leszedni azért vízzel nem lehet, de az erre ajánlott termékekkel igen. Én ezt a rózsaszín társánál jobban szeretem.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Intenzíven Tápláló Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Intenzíven Tápláló Hajpakolás
2022. január 5.

Iszonyat jó. Tényleg minden létező szupersztár-t megvettem már, de ezt semmi nem múlja felül. Nekem csont száraz lett a hajam. -nyáron kezdődött. Nap, szoli, csupa kedvesség a hajnak. Ez megoldotta a problémát. Én az egész hajamra felteszem hajmosás után, majd leöblítem. Időnként hajmosás előtt is használom, illetve szárítás után a hajvégekre. Csúcs az illata is. Imádat.