Sophie0517

Regisztráció dátuma: 2019. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense
2020. május 3.

Ez egy nagyon jól sikerült illat. Én mondjuk egy kicsit elfogult vagyok, mert a sorozat összes darabját imádom. Valóban kilóg a sorból. A málna nagyon extrém benne, rajtam végig érződik. Egyszerűen nagyon jó viselni ezt a parfümöt. Édes, de kicsit karcos is. Nekem a bajom, hogy nem elég tartós rajtam. Nem ehhez szoktam ennél a sorozatnál. Viszont. Ha JHG NOT a perfume-t teszek alá, az valami fantasztikumot hoz létre. Én így használom, és egyedülálló.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2020. április 21.

Nagyon összetett, szép illat. Nekem az üveg is tetszik, van súlya, minőségi munka. Pár napja tesztelem magamon, de nem győzött meg egyenlőre. Brutálisan kezd felfújás után. Ez azonnal szimpatikus volt. Szeretem az ilyen karakán illatokat. Nekem a JPG essence jutott eszembe róla. A leszáradasa rajtam egysíkú, nem változott, csak csendesedett. Ez nem volna gond, gyönyörű illat. Viszont a tartóssága rajtam kritikán aluli. Pár óra múlva egyszerűen érezhetetlen a bőrömön. Ruhán pár pillanattal tovább tart. Velem nem működik sajna. Lehet a melegebb időjárást nem kedveli. El teszem hidegebb időre. Az összetevőit én nem elemezgetem, nekem nincs orrom ilyesmihez. Nekem a parfümök érzések. Ez egy nagyon jó érzést keltett bennem, de nagyon rövid ideig tart sajnos.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2020. április 18.

Maximális pont, pedig csak 1x használtam eddig. 3 órát hagytam a hajamon. Szerencsére elég jó minőségű a hajam, de festetem, és azért az nem kíméli. Nekem ami nagyon feltűnő volt, hogy amikor beszárítottam a hajam, akkor az úgy maradt. Nem volt erőtlen, volt tartása. Selymes, fényes lett. Nem használtam a teljes kúrát. Csak ezt, és a balzsamját. Tuti mindig lesz itthon.