sophie09

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2013. április 29.

Még csak párszor próbáltam ki, de egyelőre nagyon tetszik. A 03-as "matt honey" árnyalat van meg, hosszú idő óta ez az első olyan alapozóm, aminek meg is marad a színe nap végére is.
Egyelőre 5 csillagot adok neki, kíváncsian várom, hogy a jövőben hogy fog viselkedni.

Timancs, én pl az Auchan-ban vettem, de Rossmannban is lehet kapni.

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező
2013. április 29.

UPDATE (04.29.): összesen 2x használtam, másodjára már három tasakot vettem, 1 csokibarnát és 2 kávébarnát kevertünk össze, de nem sok különbség volt színben az előzőhöz képest. Volt egy lilás fénye a hajamnak, ill. voltak benne konkrét lila tincsek, ettől valószínűleg más levonna egy, vagy akár több csillagot, de nekem még így is tetszett, sőt. Aztán ahogy fakult, úgy egyre több lett benne a lila, később ez átment rózsaszínbe, de az csak egy mosásig tartott. Először nem vártam meg, amíg teljesen kikopik, március 30-án festettük újra. Nem tudom, hány hajmosás után vagyok (sok), a tövénél még mindig látszik picit, de azon kívül már teljesen szőke vagyok. Nálam marad az 5 csillag, szerettem mindenhogy :)

No, hát kipróbáltam, úgyhogy akkor most véleményt is írnék róla. A csokoládé árnyalatot használtam a szőke hajamon, és nagyon tetszik az eredmény, amit kaptam. Látványos a változás, de mégsem drasztikus. 2 tasakot használtam, de igazából elbírt volna a hajam 3-at is (kb derékig ér), így kicsit "ombre" hatása lett, de még így is imádom. Az öblítés során jó sok cucc jött ki belőle, szóval szerintem már így is fakult, kíváncsi leszek, hogy hány mosást fog kibírni, 8-at szerintem nem.
Ha nem lesz semmi gond vele, akkor biztos, hogy újraveszem! Egyelőre jár az 5 csillag :)

Avon Ideal Flawless BB Krém

Avon Ideal Flawless BB Krém
2013. március 18.

Mielőtt kipróbáltam volna ezt, volt szerencsém (?) néhány BB krémhez, azok abszolút nem jöttek be. Az alapozókat nem szeretem, túl soknak érzem, a púder pedig csak még jobban szárítja az arcomat, így mindenképp valami megfelelő színezett hidratálót, BB krémet kerestem.
A Medium Beige árnyalatot használom, először pici kiszerelésben rendeltem, és nagyon megszerettem. Nekem tökéletesen megfelel. A csillámok fel sem tűntek, most olvasom csak, hogy sokan írjátok. A minimális bőrhibákat elfedi, a bőrt pedig szépen hidratálja. Könnyű eldolgozni, egyenletes fedést ad.
Egy szó, mint száz, én nagyon szeretem, számomra 5 csillagos termék.