sophie19

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Face Mist

St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Face Mist
2020. május 12.

Nekem ő nyert a BaliBody arcra való barnítójával szemben. Abszolút nincs tipikus önbarnító szaga, még órák elteltével sem. Ténlyeg csodás glowt-t eredményez, nagyon könnyű permet. Egyetlen negatívumot tudok felhozni ellene, sajnos rajtam nem olyan tartós. Egyébként tényleg gyorsan tud fogyni, annyira könnyű, hogy kb. nem is érzed mikor fújod az arcodra :D

Szolizás/napozás előtt viszont ne használjátok! (más DHA tartalmú krémet se) Növeli a fényérzékenységet:
"Klinikai vizsgálatok kimutatták, hogy barnító krémek használatát követően a bőr ultraibolya sugarakkal szembeni érzékenysége fokozódik. Egy 2007-ben elvégzett berlini kutatás szerint, 24 órával a barnító krém használatát követően, UV-sugárzás hatására a bőrben kialakuló szabad-gyökök mennyisége 180%-kal volt magasabb, mint a kezeletlen bőrfelületen."

Kerastase Densifique Bain Sampon

Kerastase Densifique Bain Sampon
2020. május 12.

Nem is értem, hogy tudtam eddig enélkül a sampon nélkül élni. Szuper fényes, puha és kezelhető utána a hajam, illetve a dúsító hatását is érzem, de azt max csak 1 napig. Bár a vékonyszálú, lelapuló hajamon maximum egy extra tupírozás segítene szerintem :)
Évek óta küzdök a napgombával, számtalan kutatást olvastam már, és ma már tudom, hogy bizonyos összetevők "etetik" a malassezia nevű gombácskát, ami a napgomba kialakulásáért is felelős. (és még számtalan bőrproblémáért)
Így plusz 100 csillagot is adnék ennek a samponnak, mert egyetlen olyan összetevőt sem tartalmaz, ami kedvezne a malassezia szaporodásának, míg sok-sok másik sampon igen.

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel
2020. május 12.

A kedvenc ajakápolóm! Nagyon sok márka termékét próbáltam már, Labello, Balea, Isana, többféle Carmex, Himalaja..
Nekem ez az egyetlen, ami nem szárítja tovább a szám, és nem érzem utána úgy órákig, hogy kényszeresen kenegetném tovább.
Bónusz, hogy az illata is isteni, bár a párom szerint sör szaga van..:D

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ