Sophie33

Regisztráció dátuma: 2020. április 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. április 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Thierry Mugler Angel Nova EDP

Thierry Mugler Angel Nova EDP
2021. február 24.

Nos, én kaptam mintát a notinótól...azonnali szerelem, eddig ezt csak a Dior-Miss Diorjánál éreztem hogy "ez én vagyok". Olvastam itt a leírásokat, 4 hétig rágódtam, drága, meg amúgy is azt írják nem tartós....meg amúgy is azt írják olyan mint a midnight rose...nos...megvettem egy hete...nem is hasonlít a midnight rose-ra, nagyon tartós pedig nem fújok túl sokat, napközben is meg-megcsap, valamint több dicséretet zsebeltem be vele mint eddig bármelyik parfümmel amit használtam. Azért nem értem a negatív kommenteket mert pl nekem sem tetszik a pipacsos kenzó, de nem írom oda hogy büdös, pedig nekem az. Aki erre az illatra keres az kíváncsi hogy milyen, mennyire tartós, aki megvásárolta elégedett-e. A válaszom Imádom, tartós, drága ugyan de megéri minden cseppje, önbizalmat ad, nem nem büdös pacsuli szag, és nem olyan mint más parfüm, ez az ANGEL NOVA.

MediNatural Illatos Argán - Geránium Bőrápoló Olaj

MediNatural Illatos Argán - Geránium Bőrápoló Olaj
2020. július 13.

Kb egy hete használom, a minden napos olajos arctisztítás után. Az illata jó, olyan kicsit rózsás, asszonyos, de a többi hidegen sajtolt olajhoz képest ez a legjobb illatú.
Szépen feltölti az arcom, beszívódik, és a zsíros bőröm nem zsírosabb mint az össze vissza kiszárító krémektől és lemosóktól, és összességében szebb a bőröm tőle. Teljesen rákattantam az olajokra, ez is határozottan a napi rutinom része lesz mostmár.

MediNatural Teafa Illóolaj

MediNatural Teafa Illóolaj
2020. július 13.

Kb egy hete használom, előtte a Body shop teafa olaját használtam. Ezt sokkal tisztább, jobb olajnak tartom, nem mar, hanem inkább hűsít, és szépen kezeli a pattanásaimat is.
Arctisztításra használom, forró türcsivel letörlöm utána és szépen megnyugszik a bőröm tőle.