sophie89

Regisztráció dátuma: 2013. május 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paco Rabanne Black XS

Paco Rabanne Black XS
2013. május 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam. Imádnivaló ez az illat, kár hogy nem próbáltam ki már korábban. Egyszerűen mostanában mindig a táskámban hordom és nappalra is ezt az illatot viselem, mikor hűvös az idő annyira jól indul tőle a napom. Bulis, csajos, tartós, és nekem kellemes kakaó vanília illat marad meg végül. EDT, és kb. 11 500 Ft volt. Az első igazi méregdrágának számító illat amit valaha vettem, de nem bántam meg megérte azt a csomó pénzt, sokkal tartósabb a korábban használt parfümjeimnél.

Egyébként a Black Xs L'exces nem ugyanaz az illat, bár az is mennyei. Ha kíváncsiak vagytok, a parfümök illatjegyeire, akkor nézzétek meg a fragrantica nevű oldalt.

Yves Rocher 6 az 1-ben BB Krém

Yves Rocher 6 az 1-ben BB Krém
2013. május 31.

Kb. tavaly valamikor vettem meg 40%-kal olcsóbban kb. 2000Ft-ért. Azóta majdnem teljesen elhasználtam. Inkább színezett hidratáló mint BB-krém. Fedése kicsi, de akinek nincsenek nagyon bőrhibái az bátran használhatja. Az összetevői nem a legszebbek, de én mindig is megbíztam a La Gacilly-ban található Yves Rocher gyár termékeiben, mivel voltam ott, és a saját szememmel láttam, hogy milyen szabályozottan működnek a dolgok... Nagy élmény volt, azóta rengeteg terméket próbáltam tőlük, és a bőrömnek nem lett tőle semmi baja egyik terméküktől sem. Sőt ez a krém kifejezetten bevált a zsírosodásra hajlamos bőrömön. Púderezni azért szoktam rá. Nekem nagyon bevált ultra könnyű és hamar beszívódik és kellemes érzés a bőrnek.

Jó tanács: Ha YR termékeket vesztek, már az első vásárláskor kérjetek törzsvásárlói kártyát, mert számtalan kedvezménnyel jár. A születésnapomon imádom, hogy mindig küldenek valami ajándékos képeslapot általában valami nyaklánc-ot vagy karkötőt lehet kiváltani a megadott címre (saját címedre) megküldött képeslappal. Vannak ingyen termékek, és kedvezményesen is lehet sokszor vásárolni. Ami alapjában véve drága lenne alap áron azt sokszor a fele árért szinte meg lehet venni. Imádlak YR.

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó
2013. május 31.

Egy egész flakonnal elhasználtam belőle, nekem annyira bevált, érzékeny a szemem, általában vagy Alverdés vagy Terra Naturi szempillaspirált, + tust/ szemhéjpúdert használok. Azokkal eddig mindig megbirkózott. Vattakorongra megvizez, majd teszel belőle az alaposan felrázott - ha már jól egybeolvadt a két rész akkor jó úton jársz - szemfestéklemosóból. És úgy működik. Utána leöblít vízzel és kész. Nekem tetszik hogy utána nem szárít úgy mint más szemfestéklemosók. Biztosan újra fogom venni.