sophie986

Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Divine Herbal Facial Treatment Serum

Divine Herbal Facial Treatment Serum
2020. július 10.

A csomagolás elég egyszerű, hazai kezdő "kézműves" kencékéhez hasonlatos. Pumpás, a flakon műanyag, a címke ragasztva van.
Az olaj sötét narancs színű, számomra nagyon kellemes illatú, megfelelő adagolással (1-2 pumpálás) hamar felszívódik. A szemem alatti sötét karikákat jelentősen halványította, az egész bőrképem szebb lett tőle. A ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert még nem vagyok nagyon ráncos, ezért nem látok látványos különbséget. Összességében nagyon tetszik, nagyon jó az INCI-je és számomra beváltotta az ígéreteit. A beszerzése sem annyira macerás, mert ebay-en és a márka saját oldalán is kapható. A mennyiség-ár arányt kicsit gyengének találom, ezért csak 4 csillag, de szerintem idővel újra veszem. :)

Dr. Hauschka Tisztító Maszk

Dr. Hauschka Tisztító Maszk
2018. március 8.

Nagyon tetszik, az itteni vélemények alapján vettem meg. Kicsit bénáztam az elején: a megfelelő állag eltalálása gyakorlatot igényel. Szépen tisztít, összehúzza a pórusokat, sima pihe puha bőrérzetet hagy maga után. Az összetevői szuperek, az árát picit sokallom, bár valószínűleg heti egy-két használat mellet sokáig elég lesz.A csomagolás igényes, Dr Hauschka-tól megszokott gusztusosság.

Kiehl's Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque

Kiehl's Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque
2018. március 8.

Nagyon finom fűszeres illata van, engem kicsit karácsonyi hangulatba hoz mindig, amikor használom. Fent szoktam hagyni egész éjszakára, ami sajnos gyakoribb párnahuzat cserélgetést indikál, de nem érdekel. A hatása szuper: pihe puha kisimult bőr. Hetente egyszer-kétszer jut eszembe felrakni.