sophieblackbeak

Regisztráció dátuma: 2019. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Transparentes Augenbrauen-Und Wimperngel

Alverde Transparentes Augenbrauen-Und Wimperngel
2024. január 25.

Nekem teljesen bevált ez a formázó. Nem olyan erős, nem marad ugyanúgy a szemöldököm egész nap, de nem merek erősebbet kipróbálni, nehogy kifehéredjen. Ez nem fehéredik ki és nem is ragacsos. Az én vékonyszálú szemöldökömnek pont megfelelő, ad egy szép formát neki és az illatát is imádom.

Balea Have A Berry Good Day Színezett Ajakápoló

Balea Have A Berry Good Day Színezett Ajakápoló
2024. január 25.

Most a téli időszakban az ajkaimnak extra hidratálásra van szükségük, úgyhogy 1-et már el is használtam és vettem egy újat :D
Nem mondom, hogy a legjobb ajakápoló, ha már ki van száradva a szám, akkor azon nem segít egy nap/éjszaka alatt, de ha folyamatosan kenem, akkor nem szárad ki és hidratált marad. A színezék miatt olyan mintha szájfény lenne az ajkamon és kellemes érzete, állaga van.

Jimjams Serum Line Cica Nyugtató Szérum

Jimjams Serum Line Cica Nyugtató Szérum
2024. január 22.

Mivel a márka arclemosója nagyon bevált, gondoltam beruházok egy szérumra is. De bárcsak jobban megnéztem volna az összetevőit, mielőtt megveszem, mert mikor kipróbáltam és megéreztem a citrusos illatát, akkor jöttem rá, hogy illatanyag van benne. Nem gondoltam volna, hogy szérumokba is tesznek illatanyagot és őszintén nem is értem miért kellett beletenni. Reménykedtem, hogy nem lesz baja az arcomnak tőle, de sajnos 1 hét után kipattogtam tőle, ezért most abbahagytam a használatát és nem merem használni újra. Kár érte...