Sophielle

Regisztráció dátuma: 2018. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Balea Calm Down Tusolóhab

Balea Calm Down Tusolóhab
2019. október 19.

Szerintem nagyon praktikus a habos kiszerelés, utazáshoz tényleg jobb, mert nincs rá esély, hogy kifolyik a táskába.
A Balea-s tusfürdők általában nagyon irritálják a bőrömet, de ez kifejezetten meg is nyugtatja.
Az illata tartós és nagyon sokáig érződik, és szerintem nem is émelyítő, de biztosan nem 'calm down'-nak nevezném.

Dove Kiwi Seeds & Cool Aloe Testradír

Dove Kiwi Seeds & Cool Aloe Testradír
2019. szeptember 30.

A lentebb olvasható vélemények és a saját meglátásaim alapján ez egy megosztó termék. Én nagyon szeretem az illatát, sokáig érződik, frissesség és tisztaság érzését kelti bennem. Mivel rettenetesen érzékeny a bőröm, ez a radírozási hatékonyság nekem éppen megfelel, egyéb esetben a teljes bőrfelületemet leszedné mondjuk az őrölt kávé...
Az egyetlen gondom vele, hogy szerintem egy kicsit sokba kerül ahhoz képest, amilyen adagot ezért az összegért kapunk.

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő
2019. június 1.

Ma én is kipróbáltam, gondoltam adok neki egy esélyt. Íme az észrevételeim:
Előnyei: az illata tényleg finom, szerintem is nagyon friss és sokáig érződik a bőrömön fürdés után. Az összetevői nem rosszak, nem viszketek tőle (viszlát SLS).
Viszont ami a hátránya szerintem: viszonylag gyorsan elfogy, nekem több kellett belőle egy fürdéshez, mint a sima Dove-os krémtusfürdőkből. Ezenkívül nem hidratál, bár hozzá kell tegyem, hogy nagyon száraz bőröm van. Az ára is elég magas, inkább különleges alkalmakkor használnám.