sophienyuszi

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Benton Snail Bee High Content Mask Pack

Benton Snail Bee High Content Mask Pack
2021. április 15.

Nekem ez a kedvenc maszkom és rosaceás bőrőn is szuperül működik. A tasakban maradt esszenciát én másnap reggel szoktam felkenni hidratáló előtt. Semmilyen másik maszk nem puhítja ennyire az arcom, i-má-dom. Nekem nagyon nyugtatóan hat a bőrömre, másnap sokkal kevésbé piros, mindig újraveszem már két éve.

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2021. január 24.

Jaj, hogy ez milyen jó! Mindig utáltam magam testápolózni, mert nem szeretem az erős illatokat, de ez végre olyan, ami nagyon jól hidratál, egyáltalán nincs illata és gyorsan be is szívódik. Nem fogok soha többé másfélét venni, mert ez tökéletes, óriási kiszerelés, egy testrészre (pl. lábszár) egy pumpálásnyi elég. Télen a hideg okozta ekcémás foltokat is nagyon szépen eltünteti, nekem enyhe foltjaim vannak, arra kiváló.

For Your Beauty Make-Up Szivacs

For Your Beauty Make-Up Szivacs
2021. január 24.

Update 2021: mióta megváltoztatták ezt a szivacsot (mióta ilyen "batikolt", többszínű verzióra is kapható), azóta ez a szivacs kuka. Konkrétan olyan kemény marad bevizezés után is, mintha egy téglával tapogatnám a bőröm, ráadásul az alapozót is magába szívja. Miért kell a jó dolgokat mindig elrontani?

2017: Volt mar ebay szivacsom és RealTechniques is, mégis: hogy tudtam eddig élni enélkül????? Ez az első olyan szivacsom, ami tényleg megnő és extra puha lesz a víztől, nagyon szépen lehet alapozni vele. Nevetségesen olcsó volt ehhez képest, nem tudok nem ötöst adni rá.