sophienyuszi

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2020. március 5.

Nem vagyok jó parfümök leírásában és kiválasztani is nagyon nehezen tudom őket. Amikor ezt megtaláltam, egy hétig minden nap bejártam a Blaha Lujza téri Müllerbe és magamra fújtam, szagolgattam, ízlelgettem. Aztán egyik nap hazajött velem.
Sokan tucat illatnak tartják, de szerintem ez egy nagyon izgalmas kis kombó: rajtam elsősorban a boróka és a gyöngyvirág érződik. Akik megérezték rajtam mind azt mondták, hogy egy eternális tisztaság illat leng körbe és én pont ezt szeretem ebben a parfümben. Nemsokára elfogy a 75 ml-s kiszerelés és nem tudom, hogy továbbra is Chloe szeretnék-e maradni, vagy kirpóbáljak valami mást. Az biztos, hogy többen is felismerték rajtam ezt az illatot, hiszen igazi klasszikus.

Dermaflora Coconut Oil Natural Gel Stick

Dermaflora Coconut Oil Natural Gel Stick
2020. január 17.

Egy olyan dezodort kerestem, ami alkohol és alumínium mentes, mert észrevettem, hogy mennyire száraz és irritált a hónaljam. A kókusz illat azonnal meggyőzött és mivel a többi természetes deót árban túlságosan húzósnak találtam, ezért erre esett a választásom. Szerintem ez a kis gél tökéletes: az illata púderes-kókuszos, a gél nagyon jól hidratál és nap végén sincs semmilyen kellemetlen illatom. Aki nem szereti azokat az izzadásgátlókat, amelyek valójában nem tartják szárazon a hónaljat, azoknak szerintem nem fog tetszeni, de mindenki másnak meleg szívvel ajánlom! És ami még jobb, hogy egyáltalán nem fogja meg a ruhákat, nincs sárgás elszíneződés sem. Tutira újra fogom venni! :)

Alterra Handcreme Bio-Sanddorn & Bio-Arganöl

Alterra Handcreme Bio-Sanddorn & Bio-Arganöl
2019. november 22.

Sok kézkrémet elkentem már a hideg időszakban az ekcémára hajlamos kezemre, de az utóbbi időben ez volt a legjobb. Egyszerűen imádom a formuláját (kissé nehezen szívódik be, de én irodában asztal mellett ülnve imádom), az isteni narancs illatát és a hidratáló képességét is. Biztosan ezt fogom akkor is újravenni, ha egyszer elfogy.