sophienyuszi

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum
2019. október 9.

Update: két naponta este használom a rutinom lezárásaként egy hónapja. Nekem még bőven megvan az üvegcse több mint fele, a bőröm pihe-puha és nagyon egyenletes lett ettől az olajtól. Nagyon jó vétel volt, biztos vagyok benne, hogy a téli időszakban is óriási kedvencem lesz.

Az olajokról: tavaly csipkebogyó olajat használtam az őszi-téli időszakban a vegyes bőrömre. Kevert korpás szeborreám-rozáceám van és nekem nagyon bevált, hogy a faggyútermelést olajokkal szabályozom. Ráadásul az olajok a száraz részeket is ápolják, szóval nálam telitalálat ez a módszer. Érdemes vele egy próbát tenni, ha valakinek hasonló bőrtípusa van, mint nekem.

A PomPom Bűbáj szérumról: egy etap alkalmával rendeltem már tőlük, írtam is véleményt, én imádom a termékeiket. Érzékeny a bőröm, de az ő illataikkal nem volt még problémám, remélem ez így is marad sokáig. Most a hideg időre ezt vásároltam meg, mert csupa-csupa jó olaj van benne. Nagyon jól hidratál, utolsó lépésként kezdtem így szeptemberben használni (tehát 6 napja). Eddig nagy a szerelem, számomra az illata is kellemes. A szemeim alatt nagyon érzékeny és száraz a bőr ilyenkor (allergia), és 1-2 használat után csodásan rendbehozta. Nekem eddig 5 csillag (basszus, azért mégiscsak 4-5 féle csudajó olajról beszélünk), ha lenne más észrevételem vele, frissítem a bejegyzést.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2019. október 3.

Alapvetően több problémám is van ezzel a krémmel, de mégis imádom és ajánlom mindenkinek, akinek normál vagy kombinált bőrtípusa van. Ugyanis ez a krém száraz vagy vízhiányos bőrre nagyon kevés. Én nappal hialuronsavval, éjszaka pedig minden másnap olajos szérummal együtt használom, de nekem a téli időszakra nem lenne elég ez a krém. Kiváló lesz majd nyáron és tavasszal, mert rendkívül könnyű és gyorsan beszívódó a formulája. Én most is mindig 5 pumpányit használok el az arcomra, szerintem a hideg-száraz levegőben ennél még több is kellhet.Tavasszal viszont újra fogom venni, ha egy könnyedebb hidratáló is elég lesz majd. Ja és ez a pumpás kiszerelés nem túl előnyös.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2019. október 3.

A világoszöld Cerave lemosóról váltottam erre. Nekem kombinált bőröm van, a T-zónában eléggé zsíros és ez a habzó lemosó sokkal jobban bevált, mint a száraz bőrre ajánlott. Nagyon kellemes, nem érzem csikorgóan tisztának a bőröm, de hatékonyan tisztít. Néztem róla egy videót és valóban 5,5-ös a pH értéke, tehát alkalmas a kíméletes arcmosásra. Napi egyszer használom, esténként, reggelente csak tiszta vízzel vagy egy kis micellás koronggal távolítom el az olaj és krém maradványokat. Biztosan újraveszem még vagy százszor!