Soraya

Regisztráció dátuma: 2020. január 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. január 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H
2021. január 28.

Mint ahogy más kommentben olvastam, sajnos nekem is fél óra után erősen átfénylik tőle az arcom, hiába mattítom le púderrel jó alaposan. Ez az alapozó számomra igen messze van a termékleírásban olvashatóktól. Bár a színe megfelelő lenne, de egyáltalán nem olyan természetes hatású, mint ígéri. Nem hogy 14 órát nem bír ki, de még egy teljes órát sem, mert elnehezíti a sminket, beleül az apróbb ráncokba is és utánpúderezésekkel is átzsírosodik tőle az arcom T zónája. Elhasználtam ugyan egy üvegcsével, de alig vártam, hogy elfogyjon. Ráadásul nem nyom nélküli, minden ruhán, ha hozzáért az arcom, szép erős nyomot hagyott. Ár/érték arányban sem tetszik. Ilyen árban lényegesen jobb alapozókat lehet találni. Biztos, hogy nem veszem újra.

Yves Rocher Virágzó Citrusok Tusfürdő

Yves Rocher Virágzó Citrusok Tusfürdő
2021. január 11.

Ajándékba kaptam egyéb termék vásárlásakor. Viszonylag sűrű, géles állaga van. Az illata finom citrusos virágos, de nem túl erős. Ez nekem kifejezetten tetszik, mert nem rajongok az agyon parfümözött termékekért. Azért a lágy illata jóval tartósabb lehetne. Lényegében csak zuhanyzáskor lehet érezni. A bőrömet nem szárítja. Összességében egy kellemes illatú, de átlagos tusfürdőnek mondanám. Szívesen elhasználom, de szerintem egyáltalán nem éri meg az árát.

Tetesept Hamam-Ritual Fürdőolaj

Tetesept Hamam-Ritual Fürdőolaj
2021. január 11.

Nagyon finom, valóban keleties illatvilág jellemzi, melyből én leginkább a fügét érzem ki. A vízbe öntve az olaj lilás színe valami gyönyörűség. A vizet szépen átszínezi és finom selymessé varázsolja. Annyira kellemes benne időzni, hogy az ember alig akar megválni tőle. Igazi kényeztetés a testnek és a léleknek.