sorsi83

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame The One Lip Spa Plumping Lip Balm

Oriflame The One Lip Spa Plumping Lip Balm
2019. október 4.

Nekem nem vált be. A szaga borzasztóan erős, csípi a szemet, bár csak addig érzed, amíg felkened. Idővel tényleg meg lehet szokni a csípő érzést (vagy csak elmúlt, mert régebben bontottam fel és elillant belőle valami, nem tudom). Sem dúsító hatást, sem hidratálást nem vettem észre. Munkahelyen tartom, ha nincs más kéznél, akkor kenem fel, majd csak elfogy. Akciósan vettem, azt sem érte meg.

Oriflame The One Lip Spa Ajakbalzsam

Oriflame The One Lip Spa Ajakbalzsam
2019. október 4.

Csinos kivitelű, könnyű használni. Nude árnyalatban van meg, mindig magamnál tartom, ha nincs kedvem, időm rúzsozni, ezt kenem fel. Nagyon szép optikai hatást ad, az ajkaim simábbnak tűnnek, nagyon szép, semleges színe van, de sajnos egyáltalán nem érzem hidratáltnak az ajkaimat, még a viselése közben sem, cserepes, feszülő érzet, csak kívülről nem látszik. Elhasználom, de nem veszem újra. Iszonyú drága, én nagyon akciósan vettem, de azt sem éri meg.

Biobaza Royal Sun Supertanning Royal Marmalade for Bronze Skin

Biobaza Royal Sun Supertanning Royal Marmalade for Bronze Skin
2019. augusztus 27.

Nagyon bejött. A nyári nap utolsó sugarait kihasználva kentem magamra kb. 3 alkalommal a Balcsin. Nem is feküdtem ki a napra vele, mégis láthatóan barnultam. Az illata szerintem finom, édeskés. A színétől féltem, hogy vajon látszik-e majd, ha felkenem, de nem. Viszont igen gazdag kence, felkenés után olajos hatású, fénylik. Nekem nem szívódott be mindenhol teljesen, de nem bántam, ragacsosnak nem éreztem, inkább síkosnak. Viszont nagyon jól ápol, még szappanos zuhanyzást követően sem kellett testápolót használnom. Csak azt sajnálom, hogy nem próbáltam ki korábban.