sorsi83

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

O'keeffe’s Working Hands Kézkrém

O'keeffe’s Working Hands Kézkrém
2021. március 8.

Vártam a csodát, annyi jót olvastam róla a neten, de hiába. Fura állagú, fura szagú, nem kenhető könnyedén, réteget hagy a bőrön, valamint nekem néha csíp is. Közel 3000 forintért vettem a Müllerben, kész pénzkidobás. Az Anaconda 3-400 forintos kézkrémje sokkal, de sokkal jobb, ráadásul magyar termék, nekem az a csodaszer, rendbe is hozta a kezemet, amit ez a túlárazott borzalom nem tudott.

Oriflame The One High Impact Metallic Szemkontúrceruza

Oriflame The One High Impact Metallic Szemkontúrceruza
2021. március 8.

Lilában és zöldben volt meg először, nagyon szeretem. Nagyon krémes, mégis tartós, pedig zsíros a szemhéjam. Nem maszatolódik el, pedig mostanában még kis tusvonal szerű farkincát is rajzolok vele. Éppen ezért rendeltem belőle még két színt, egy sötétkéket és egy katonai zöldet, nagyon szépek. Vigyázni kell, nem szabad nagyon kitekerni, mert akkor könnyen letörik. A zöld és a kék a legszebb, nagyon ajánlom. Mikor akciós nagyon jó vétel. Most már fekete a külseje, nem ez a ciklámen.

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2020. november 4.

Nagyon jó kézkrém. Könnyű állagú, jól hidratál. Munkahelyre, sietségben is beválik, mert szinte azonnal beszívódik. Aki szereti a mangó illatát, annak ez is tetszeni fog. Nagyon pici a kiszerelés, de meglepően sokáig elég, mert kevés kell belőle egyszerre, én a táskámban hordom, így még praktikus is a kis méret, mert jól elfér a neszesszeremben. Amikor a kezemen kijön az ekcéma, nem mindegy milyen kézkrémet használok, vannak olyanok, amik máskor jól beváltak, de a kiütéseimet rontják, ez nem ilyen, olyankor is nyugodtan használhatom. Más illatokban is ki fogom próbálni.