souzanna

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes
2020. január 15.

Legkedvencebb szemfestéklemosóm.

x felrázás után vattakorongra csepegtetve simán eltávolítja a tus, szemfesték, primer, vízálló spirál nagy részét is
x illata nincs
x csomagolása szépséges

Egyetlen "negatívuma", hogy egy szem eltávolításához is már viszonylag nagyobb mennyiség szükséges.

Szeretem, hogy több méretben is kapható, úgyhogy az otthoni nagy kiszerelésen kívül mindig van nálam egy kisebb is az utazásokra.

The Body Shop Vitamin C Microdermabrasion

The Body Shop Vitamin C Microdermabrasion
2020. január 14.

Őszintén szólva nem sokat vártam ettől a terméktől, korábban a skinfood Black Sugar scrubot használtam, és szerintem azt semmit nem tudja überelni, viszont mivel nagyon nehezen tudom beszerezni szükségem volt valami arcradírra.

x állaga durva, pici szemcsés
x illata finom citromos

Egy normális arcradírozáshoz szerintem aránytalanul sok termék szükséges, maga a dörzsi hatása nem tart sokáig. A bőrszerkezet javulásból semmit sem érzékeltem.

Nem veszem újra.

Nekem nem vált be, biztosan nem veszem újra.

Etude House Wonder Pore Deep Foaming Cleanser

Etude House Wonder Pore Deep Foaming Cleanser
2020. január 14.

Etude Housetól korábban a Baking Soda-s arctisztítót használtam, az több évig hűséges társam volt, viszont mivel a bőröm állapota stagnált/utóbbi időben picit romlott, szerettem volna már kipróbálni mást is.

Nagyon sok pozitív véleményt olvastam már erről a termékről, úgyhogy örömmel vettem meg.

x tetszik az állaga, pici szemcsék vannak a puha és selymes krémben
x pici mennyiséggel is szuperül "be lehet teríteni" az arcbőrt
x finom illata van, picit talán mentolos
x hatalmas a kiszerelés, nekem 100 évig elég legsz (ha ha ha)

Mindent összevetve most már egy pár hónapja használom, hatalmas változást nem ért el, viszont a bőröm nem romlott tovább, amit én szeretnék betundni ennek a terméknek.

Azt még nem tudom eldönteni, hogy állandó darabja lesz-e az arctisztítási rutinomnak.

2 ÖSSZETEVŐ