souzanna

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L’Oréal Professionnel Serie Expert Chroma Crème - Purple Dyes

L’Oréal Professionnel Serie Expert Chroma Crème - Purple Dyes
2023. június 27.

Szerintem (és a fodrászom is egyetért) a piacon lévő legjobb szőkeséget megőrző sampon.
Sötétbarnából lettem hosszú idő alatt szőke, úgyhogy volt időm kísérletezgetni, de ez volt az egyetlen sampon (a kék tesójával együtt), ami a legjobban bevált. Tényleg nem sárgul be a haj, de nem is lesz lila, nem kell sok belőle, elég pár percig hajon hagyni és gyönyörű lesz a szárítás után a színe. Minden hajmosáshoz használom.

Yves Saint Laurent Touche Éclat

Yves Saint Laurent Touche Éclat
2023. június 27.

Annó sos szükségem volt egy korrektorra és valahogy ezzel a termékkel végeztem a Douglasban a kasszánál. Aranyos ez a tollas, kattogtatós desing, tényleg sokáig kitart de az én sötét karikáimra egyszerűen kevés.
Egyébként nem rossz a fedése és valamit tényleg világosít az ember szeme alatt, de nálam nem maradós.

NARS Radiant Creamy Concealer

NARS Radiant Creamy Concealer
2023. június 27.

Messze a legjobb korrektor, amit valaha használtam. Első próbára túlságosan krémesnek és nehéznek éreztem, de így visszagondolva csak azért, mert nem jó eszközzel dolgoztam el. Sminkszivaccsal gyönyörűen elfedi a sötét karikáimat is. Sosem válok meg újra tőle :)

2 ÖSSZETEVŐ

Peat Water Kockázat: