sparksy

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fenty Beauty Killawatt Highlighter

Fenty Beauty Killawatt Highlighter
2020. május 14.

Up.: Azóta már megszerettem, de csak alkalmakra használom, inkább nyúlok a catrice highlighter-emért.

Szemhéjon vagy tökéletes bőrön működik, de az én acnés arcomon sajnos nem. :(
Viszont tartós és szép szemen, illetve nagyon lassan fogy, kevés is elég belőle.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam
2020. május 14.

Up.: Azért lett száraz vele a hajam, mert még jobban dehidratálta, október óta követema a CGM-et a samponom kivételével (bioderma node ds+, sajnos a viszketés minden más samponnal előjön, de most 1 mosás yves rocher sampon, 2. bioderma).
Gyönyörű lett a hajam, rá sem ismerek, SOHA a büdös életbe nem fújom ezt többé a hajamra

Imádom az illatát, olyan mint valami drog, függőséget okoz. Az ehhez való balzsammal együtt használom, mivel körülbelül mindegyik ugyan annyit képes a hajamon segíteni, illat alapján választok és ez abban is aranyérmes.
A hosszú hullámos, néhol már egyenesen göndör hajamat, ilyen termékek nélkül lehetetlen kifésülni. Olyan nincs, hogy ne lenne ilyen itthon. Minden nap befújom vele reggel a hajam, sajnos a 3. napra már így is száraz lesz a hajam vége, de ezzel nem nagyon tudott semmilyen termék hosszú távon segíteni. Eddig ez a legjobb, amit használtam.

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2020. május 14.

UP.: BOTRÁNNYOS, nagyon nagyon sajnálom, ha valaki miattam vette meg. Egyszerűen förtelmes, kopik, malacrózsaszín lesz a fejem, nem fed. Nem normális, ha egy alapozó hirtelen így elveszíti a minőségét....

A lehetetlenül világos arcomra is jó, szépen, természetesen fed, én minden alapozót a nyx fixáló sprayevel rögzítek, így ezt is, de nap végére talán még szebb is mint a Mac alapozóm.
Folyékony, könnyen eldolgozható és nagyon olcsó.
DE a száraz foltokat sajnos ez is nagyon kiemeli.