spavanilly

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Balea Soft Feeling Tusfürdő

Balea Soft Feeling Tusfürdő
2022. november 2.

Upd.:2022.11.02.
Én ezt a tusfürdőt imádom!!!
Nem tudom melyik összetevője okozza ezt a megnyugtató, ellazító naplezárást fürdéskor, de nálam ilyet utoljára a lila ilang-ilang- os Palmolive produkált. Pedig teljesen más illatvilág.

2022.10.15.
Én ebben a tusfürdőben nem igazán érzem a pamutvirág illatát, mert teljesen a mandulaillat dominál. Így aki echte "tisztaságillatot" keres, annak nem ez a jó választás.
A mandula viszont nagyon kellemes, nem mű hatású. A tusfürdő nem tipikus "krémtusfürdő" (ahogy írja) , de azért a zselés állagnál sűrűbb, opálosfehér színű.
Jól habzik /tudom,őskor-de én ezt érzem komfortosnak/; illatát viszont csak zuhanyzás közben éreztem. Csomagolása nagyon szép.
Ár- érték arányban tökéletes !"limited edition"! tusfürdő, szívet melengető külsővel és belsővel.

The Body Shop Refreshing Passionfruit Testpermet

The Body Shop Refreshing Passionfruit Testpermet
2022. október 17.

Ezt a testpermetet nagyon szerettem volna megvenni az illata miatt, ám csak hosszas hezitálás után landolt a kosaramban.
Egy ilyen jellegű termék árképzése enyhén szólva is pénztárcabarátabb kellene legyen.
Az illat maga nagyon finom, gyümölcsös- de nem tartós.
/Szerettem volna mellé a testvajat és a radírt is megvenni, de ezek ára sajnos átlépte azt a lélektani határt, amit testápolóra hajlandó vagyok áldozni./

Balea Flower Shower Tusfürdő

Balea Flower Shower Tusfürdő
2022. október 10.

Régebben nagy Balea- tusfürdő fan voltam... Azonban az évek múlásával azt tapasztalom, hogy a minőség jelentősen romlott.
/Mint a hörcsög azonban, még mindig képes vagyok bejárni a város mindhárom dm- ét, hogy beszerezzem az aktuálisan kiszemelt "limited edition" darabot./
Ha szívemre teszem a kezem, valószínűleg más csomagolásban biztos nem vettem volna meg, mert meglehetősen híg, és nem tipikusan virágillatú.

2 ÖSSZETEVŐ

Ceteth-15 eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott