spavanilly

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Balea Magic Winter Times Tusfürdő

Balea Magic Winter Times Tusfürdő
2023. október 8.

Nagyon finom illatú tusfürdő. A mandulát sajnos kevésbé érezni, mint a tavalyi hasonló limited edition-ban, nekem ez sokkal inkább virágos.
Krémes-géles állaga ideális a hűvösebb napokra, illata pedig közelebb hozza az ünnepek hangulatát.
Lélekmelengető, bekuckózós darab.

Balea Soft & Cozy Vibes Tusfürdő

Balea Soft & Cozy Vibes Tusfürdő
2023. október 8.

Csajok, ez (számomra) borzasztó illatú! Még a dinnyés ajakbalzsamot is felülmúlja a szaga..., mert ez nekem már nem "illat" kategória.
A kedves csomagolás egy undok, romlott-poshadt illatú szokásos állagú tusfürdőt rejt.
Borzasztóan sajnálom, hogy nekem ennyire nem jött be, remélem lesz valaki, akinek beválik.
0 csillag.

Avon Exxtravert Extreme Volume Szempillaspirál

Avon Exxtravert Extreme Volume Szempillaspirál
2023. szeptember 13.

Azt kell mondjam, ez viszonylag egy jó (hétköznapi) spirál lett, még tesztelgetem... Még csak párszor használtam, de egy alkalommal tiszta fekete pontocska lett a szemem alja felkenés után pár órával... A színe erőteljes, szép fekete (nekem black van- de létezik barna és kék verziója is), nagyon jól építhető, mert nem tapad össze- de a sok rétegzés azért kell, mert 1-2 rétegben nagyon ligh-tos /tudom, van aki a "természetes" hatást szereti, én magamon nem/. A szempillák a sok réteg után is "puhák" maradnak- ez messze van az extrém drámai hatástól sajnos.
Viszont nálam a hosszabbítás elég látványos.

Negatívum:
A spirál tokja és nyele nekem órmótlan; az ára pedig hmm...
/Pár száz forintot mellétolva rögtön le lehet emelni pl. a most annyira közkedvelt Maybelline akár rózsaszín, akár fekete darabkáját egy drogériában a polcról. /

2 ÖSSZETEVŐ

Choleth-10 eu Kockázat: