spavanilly

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP
2019. november 8.

Nekem a Giordani Gold illatvilága túl karakteres, és bár 40 elmúltam mégis azt az érzést keltik bennem hogy "érettebb" hölgyeknek valók- ezért eddig nem éreztem késztetést a beszerzésükre.
/Ez az új családtag azonban valamiféle balkézről született fattyú lehet- egyszerűen imádnivaló!/
Miután eltüntettem az illatmintát a katalógus oldaláról- elhatároztam, hogy nekem ez az illat feltétlenül kell a fa alá ( fölé, köré). Nem szúrós, és a puha vaníliás ( szerencsére fahéjmentes) akkordok tökéletesen tompítják a narancsvirág illatának élességét.
Megjegyzés: A nőiesség báját viszi bele a gardénia; a karaktert a narancsvirág; a csepp luxus benne pedig a vanília, ami nem is akármilyen, hanem- Bourbon.
Hozza az EDP- tartósságot ( reggel használva még este is érződik az illatból)
- ha csak nincs legalább 7 db sálunk és kabátunk- egész héten őt kell viselnünk.
Egy csillag levonás a cseppentős kiszerelésért, ami nem tetszik.

Oriflame Swedish Spa Soft Tide Kézápoló Maszk

Oriflame Swedish Spa Soft Tide Kézápoló Maszk
2019. november 4.

Imádom a Swedish Spa termékeket, így természetesen meg kellett vennem ezt a hiánypótló újdonságot is. / Kedves Oriflame, az álmom már csak egy Swedish Spa deo, ezzel az illattal!/ Rendkívül gazdag krém, gyorsan beszívódik, nem hagy csúszós, zsíros érzetet a bőrön. Az illata egy az egyben olyan, mint a Swedish Spa Whipped Waves testvajnak- Isteni!!! Külön öröm, hogy nem csavaros, hanem pattintós kupakkal került forgalomba- ez sokkkal kényelmesebb használatot tesz lehetővé. A csomagolása is nagyon szép, luxus kinézetű, akárcsak a családja többi tagjának. Szívből ajánlom!

Avon Vanília és Füge Habfürdő

Avon Vanília és Füge Habfürdő
2019. november 2.

Nagyon örülök, hogy ismét kapható!
Otthonos- komfortos- kuckózós télies- édeskés habfürdő.
Jól habzik és isteni illata sokáig megmarad a fürdőben.
/Kissé szárítja a bőrt, de ez megoldható a használat utáni testápolózással./
Kedvenc habfürdőm!
Nagyon sokáig elég egy flakon.
Minimum 5 csillag!

2 ÖSSZETEVŐ