spavanilly

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Oriflame Feet Up Comfort Hidratáló Éjszakai Lábkrém

Oriflame Feet Up Comfort Hidratáló Éjszakai Lábkrém
2019. április 21.

Ugyanezt a fajta krémet vettem meg, de most 150 ml-es kiszerelésben volt akciós, így a nagyobb változatot próbáltam.
Ez az első Oriflame-s lábkrémem, ugyanis a kézkrémek ( amiket próbáltam) nagyon vizesek voltak, csavaros tetővel...brrr...szóval nem sok jót reméltem lábápolás terén sem.
De...ez a krém jó, sőt NAGYON jó!
Nekem a napi krémezés ellenére is borzasztóan száraz a lábam, kiváltképp a kritikus helyeken.
Folyamatos kísérletet folytatok lábkrém- hatásvizsgálatok terén ( olcsó Baleás- tól a drága Scholl-ig minden volt már a láblaboromban, kivéve a patikában kapható high kategóriákat).
Nagyon örülök, hogy ez a krém nem mentolos illatú, bízom a természetes összetevők hatásában.
Szóval nem mentolos, de nem is igazán jó illatú, olyan semleges számomra.
Gazdag krém, egy kicsit hígnak tűnt első használatkor, de kenés közben érződik, hogy tápláló hatású.
Könnyen beszívódik, nem hagy csúszós réteget.
/Nagyon szép, esztétikus, jól záródó a csomi és pattintós a kupak./

Mivel most kezdtem el használni, később látom majd, valójában mennyi csillagot érdemel, 4- et megelőlegezek...

Oriflame Sunkiss Garden EDT

Oriflame Sunkiss Garden EDT
2019. április 6.

Illata számomra az Escada limitált nyári illatai közül idézi valamelyiket. Ugyanaz a lineáris gyümölcs vonal. Szóval nincs túlbonyolítva...
Eredeti árát szerintem kicsit túlgondolták, akciósan esetleg megér egy próbát, ha nincs hasonló típusú illatod.
Közepes tartósságú, de bátran újrafújkálható, mert nincs benne semmi olyan illatkomponens, amit túl lehetne tolni.
Szerintem ezzel meg is fogalmaztam a lényeget.
/Viszont megjegyzem, hogy sokkal jobbra sikeredett, mint a Shine./

Avon Senses Sunkissed Moments Tusfürdő

Avon Senses Sunkissed Moments Tusfürdő
2019. március 29.

Szkeptikus voltam a tusfürdőt illetően, mert a Naturals család grapefruitos változata meglehetősen csalódást okozott. Nem volt elég citrusos, nem volt elég intenzív.
Ez a Senses grapefruitos- sárgabarackos darabja viszont nagyon szuperre sikeredett!
Frissítő, citrusos, de a grapefruit kesernyéssége helyett ( szerencsére) a barack teszi kicsit lágyabbá az illatot.
Szettben, nagyon jó áron rendeltem meg a Naturals család új tagjaival: (testápoló testradír, testpermet), amelyek ugyanebben az illatban jelentek meg.
Nemcsak a termék illata isteni, maga a design is vidám, fiatalos esztétikus.
/ A kupak a szokásos lerobbanthatatlan Avon-kreálmány, de ezért nem vonok le pontot./

2 ÖSSZETEVŐ

Ceteth-15 eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott