spavanilly

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Oriflame Love Nature Ajakbalzsam Mangóval

Oriflame Love Nature Ajakbalzsam Mangóval
2020. július 23.

Ez egy ragacsos, minden mangó ( és egyáltalán bárminemű gyümölcs) illatot mellőző termék...
Nagy reményekkel vettem anno, ugyanakkora csalódás lett.
Előnye:
-Ha el tudod viselni az "illatát" szuperfényes, vizes hatású ajkaid lehetnek tőle.
Hátránya:
- Nem igazán vettem észre ápoló hatást
- Kézzel belenyúlkálós, és nehéz eltalálni a kivenni kívánt mennyiséget
- A száj nem lesz narancssárga tőle (az ajakbalzsam sötét- narancssárga színű), de az ajakvonalon icipicit sem lehet "túlkenni", mert ott bizony meglátszik.
- "Érdekes" illat/aroma etc.

Kizárólag éjszakára használom, és már megszoktam az illatát, de még mindig nem szeretem.
Soha többet nem veszem újra.

Oriflame Discover Costa Rica Szappan

Oriflame Discover Costa Rica Szappan
2020. július 23.

Sokkal jobb és frissebb illatra számítottam. Használat előtt ugyanolyan illatúnak tűnt, mint a tusfürdője.
Sajnos használatkor érzek valami (számomra) nagyon taszító mellékillatot. Nem veszem újra, hanem inkább akciósan (picit drágábban ugyan) egy Essence&co szappant, vagy kb. ugyanennyiért a Milk& Honey krémszappant, azok nekem sokkal kellemesebbek!
A szappan a fentieket leszámítva nagyon gazdaságos, sokáig elég mindennapos használattal; nem málik és nem törik.

Avon Hula Hula Hibiscus Testpermet

Avon Hula Hula Hibiscus Testpermet
2020. július 23.

Nagy csalódás ez az új nyári illat.

Én régebben imádtam az Avon testpermeteit, nekem hétköznapra tökéletesen megfeleltek. Nem parfümtartósságot várok tőlük most sem ( de az évek múlásával számomra egyre gyengébb minőségűnek tűnnek sajnos...),hanem valami FINOM illatot.
A pár éve kijött magnólia-, jázmin-, narancsvirág óta sajnos egy sem ütötte meg nálam a mércét, sem illatban, sem tartóssággban.
/Első darabot drága Anyumtól kaptam, eper-guava illatú volt és imádtam.../

2 ÖSSZETEVŐ

Ceteth-15 eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott