spavanilly

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Avon Herstory EDP

Avon Herstory EDP
2020. március 6.

2020.03.06.
Upd.:3 minta után sem hagy nyugodni ez az illat, valami megfogott benne, amiért úgy éreztem, tennem kell egy próbát a "nagytesóval" is.
Ez az illat egyértelműen tiszta tavasz!!! És passzolunk!...
Szóval úton van a normál kiszerelés...

2020.03.04.
Minta alapján nyilatkozom:
Ambivalens érzéseim vannak ezzel az EDP- vel kapcsolatban...
Egyértelműen nem az én illatvilágom, ettől függetlenül érdekes.
Mellbevágóan szúrós, mégs kiérződik belőle valami finom, nőies- egyáltalán nem közönséges hatású dekadens virágözön.
Rendkívül felnőttes, mély illat, ezért inkább a 30+ korosztályon tudom elképzelni.
Aki szereti a Cherish, Luminata, Today...vonalat, annak valószínűleg tetszeni fog.
Mintaként is nagyon tartós.
Elismerésre méltó darab, annak ellenére, hogy nem passzolunk./Life- nél sokkal jobb!!!/

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2020. március 3.

Up.:2020.03.03.
...A katalógust lapozgatva megszurkált a komfortzónám kisördöge: "Vedd újra, ezt válaszd, hiszen ez évek óta nem változik és szereted!!! (A hozzá kapcsolódó számsorról nem is beszélve!!!)
Lehet, hogy öregszem. De számomra a havonta bevezetett új illatok többnyire csalódások. Ha esetleg tetszik is valamelyik- "nem fog meg."
Ezért nyúlok vissza mindig az ősrégi illatokhoz, mint amilyen ez is.
...És azért is, mert- bár menthetetlenül imádom az édes illatokat- van benne egy fanyarkás csavar, ami igazán üdítő tud lenni a cukortengerben!
Nyugodtan tegyetek vele egy próbát, ha nem akartok túl sokat áldozni az illatkeresés oltárán!

2015.12.08.
Sokkal tartósabb, mint hittem! EDT létére több parfüm is irigykedhet rá! Nagyon finom, ezt az is bizonyítja, hogy tucatillat lett...akciósan árban a kategóriájában verhetetlen! Nem kötném évszakhoz ezt a terméket, szerintem bármikor jó. Golyós deo- jával egy könnyű illatpárosítás. Szerintem Ő a Celebre utódja...

Oriflame Feminelle Frissítő Intim Lemosó Fekete Ribizlivel és Lótuszvirággal

Oriflame Feminelle Frissítő Intim Lemosó Fekete Ribizlivel és Lótuszvirággal
2019. november 18.

Beliema Expert-et használtam egy évig, de valamiért az utóbbi időben ( valószínűleg a rendszeres klórhexidin- hatástól) már irritációt okozott.
Tettem ezzel a lemosóval egy próbát, és 3 hete, napi használat mellett betölti a funkcióját.
Semmilyen problémát nem okozott; enyhe, finom az illata, megfelelő komfortérzetet hagy a használat után.
Átlátszó, géles állagú ( se nem tömény se nem híg), pumpás kiszerelésben. /Amit az elődjénél nagyon hiányoltam./

2 ÖSSZETEVŐ

Ceteth-15 eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott