Spirit66

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2015. február 19.

Mind a négy terméket megvettem: lotion, essencia, lágy krém, koncentrált arckrém. Bravúrosan működik ! A bőröm sokkal hidratáltabb, tömörebb. Azt tapasztaltam, hogy felerősítik egymás hatását, próbáltam külön-külön is használni őket, de nem volt olyan bámulatos végeredmény mint a négynek együtt. Pattanásaim nincsenek, így nem tudom, hogy mit tesz velük, de a ráncokat nagyon szépen feltölti. Az egész bőrképem szebb lett.

Clinique All About Eyes Korrektor

Clinique All About Eyes Korrektor
2014. november 12.

A vélemények alapján megvettem, és nem csalódtam! Én 40 év felett vagyok, így már vannak ráncaim a szemem körül, de még a nap végére sem ül bele a szarkalábakba! Gyönyörű természetes fedése van, igaz erős karikáim nincsenek, de kipihentnek látszom tőle!! I love it :)

Nuxe Arctisztító Tonik Rózsaszirmokkal

Nuxe Arctisztító Tonik Rózsaszirmokkal
2014. november 7.

Érdekes, hogy "nem tartalmaz alkoholt" viszont az összetevők között ott az alkohol. Én megvettem, mert kimondottan alkohol mentes tonikot kerestem. Az arcom olyan vörös lett tőle, hogy többet nem használom. Biztos, hogy nem érzékeny bőrre való! Nem szeretem, ha becsapnak. Ennyit a kozmetikai ipar marketing rizsájáról.