Spiritcat78

Regisztráció dátuma: 2019. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Max Factor Miracle Prep Eyeshadow Primer

Max Factor Miracle Prep Eyeshadow Primer
2021. május 4.

NYX szemhéjfesték primer után próbáltam ki ezt és azt hittem először, hogy nem leszünk barátok. Nagyon nagyon gyorsan szárad, én egyszerre viszem fel és dolgozom is el a két szemhéjamon, emiatt persze nem is kell sokat használni. Enyhén színezett, aminek nagyon örülök, ugyanis a szemhéjamon és akörül virítanak a kék erek, de szépen elhalványítja őket. A küzdés az eloszlatásával megéri, egész nap tartja a leggagyibb szemfestéket is. Valószínűleg nem fogom újravenni, ki szeretnék még próbálni további primereket, de tapasztaltabb használóknak ajánlani tudom.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2021. május 4.

Kedvenc szempillaspirálom az arany verziója. A keféje pont megfelelő nagyságú, közepesnek mondamán, amin sosem gyűlik össze túl sok festék, így egy új tubusnál sem maszatolok. Nem szárad be, nem potyog, nem leszek tőle panda a nap végére. Imádom! Még a kicsit drága, drogériás árát is megéri, de interneten sokszor egyszerűbben és jóval olcsóbban hozzá lehet jutni.

NYX Ultimate Shadow Palette

NYX Ultimate Shadow Palette
2021. március 15.

A cool neutrals árnyalatban vásároltam meg és ez a paletta jó. Jó, de ennyi. Fentről az első két sort használom a legtöbbet, illetve a harmadikből egy-kettőt, a sötét színek nem illenek bele a mindennapjaimba. Ha elfogy, bevallom őszintén, hiányozni fog, már most nézem mivel tudnám pótolni, mert van egy olyan érzésem, hogy nem lesz újravevős. Lehetnének a színek pigmentáltabbak is, primerrel tartósak, nélküle viszont egy óra után eltűnnek.