Spiritcat78

Regisztráció dátuma: 2019. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2020. május 13.

Vegyes fogadtatását ennek a kezelőorvos által felírt gyógyszertári krémnek az magyarázhatja, hogy az azleainsav, ami a fő összetevője, búzából és árpából eredeztethető, ezért a gluténérzékenyek számára abszolút nem ajánlott. Én már lassan két éve élek gluténmentesen és nemrégiben fedeztem fel ezt az apró, bár éppen olyan fontos információt a Skinorenről. Nem értettem, hogy egy hét alatt hogyan nem javíthatott államon lévő apró kis pattanáson, sőt! körülötte is jelentek meg, most már értem miért..

Akinek nem áll fenn ez a probléma, annak csak ajánlani tudom!

Essence Velvet Matte Ajakrúzs

Essence Velvet Matte Ajakrúzs
2019. augusztus 11.

Tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után, de mivel eleve kevesebb, mint ezer forintért vettem, így összességében szemet lehet felette hunyni. Hűvös narancs színre vágytam, a Duckface árnyalat bizonyult a legjobbnak. Ujjbegyemmel egyengetem el, így egy finomabb hatást érek el. Az ajkak szélén egy idő után összeáll és eléggé szárít is.

Tarte Tarteist™ PRO To Go Palette

Tarte Tarteist™ PRO To Go Palette
2019. augusztus 11.

Nagyon mutatós paletta. A Drive, Stylin' és Crisp árnyalatokkal a 'sima', nappali sminkek hibátlanul elkészíthetőek, a többi alkalmibb megjelenést kölcsönöz. A Dominate színhez érdekesen viszonyulok, tartójában valóban rózsaszín, a szemhéjamon elveszti erejét. Illata akár a csokoládé.