sprefectesse

2085 pont

Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

2085 pont

Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2020. május 30.

Imádom. Amióta megvan, azon kapom magam, hogy néha előrehúzom a hajamat, és simogatom, annyira selymes, és ez valahol már nagyon beteg dolog :D
Az illata is nagyon finom, és bár elsőre megijedtem tőle, mert ez tényleg olaj, maradéktalanul beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet. (Egyszer sikerült egy kicsit túlzásba esnem, de elég volt egy kis vizet vennem a kezembe és úgy átmasszírozni, és megoldotta a dolgot.)

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2020. április 17.

Nem, még mindig nem.
Elsőre nem szerettem, mert olyan kis semmilyen hatása volt, drámainak nem elég drámai, természetesnek viszont túl póklábas, úgyhogy beköltözött a fiókba, ahonnan most, a karantén negyedik hetében előkeveredett, mert annyira nem jó a kamerám, hogy jelentősége legyen, mit kenegetek :D
Fél napot volt csak rajtam, de iszonyatosan pergett, úgyhogy továbbra is csak egy dolgot tud nálam: hogy könnyű lemosni. Ami azért szerintem nem a legfontosabb faktor egy szemspirálnál.
(Azért kap egy második csillagot, mert ennek ellenére arra teljesen jó lesz, hogy egy héten egyszer lemenjek benne a boltba, hogy aztán úgyis lemossam, amint hazaérek.)

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2020. február 23.

Ez Embellishment nevű, hideg mályvás/lilás árnyalat gyönyörű, és frissen felkenve ez lenne a legjobb nude árnyalatom, DE egy rétegben nem, nem, nem és nem bírom rendesen eloszlatni, mert a második húzásra már ugyanannyit visszaszedek, mint amennyit felkennék. Ezzel nem lenne óriási baj, ha tartaná a színét, de nem tartja, és amikor elkezd besötétedni, ugyan nagyon szép szín lesz, de kiütköznek a foltok, ahol nem fed tökéletesen.
Ekkor szokott az következni, hogy rámegyek egy második réteggel, amitől azonnal szinte pikkelyes hatása lesz, ahol a réteg az ajkam kis ráncain megtörik, és egész nap húz, nem kényelmes, nem tetszik.

Még megpróbálom menteni a menthetőt, és felhajtani valami árnyalatában jó szájceruzát, hogy hátha aláalapozva jobb lesz az eredmény, mert a színe tényleg mesés, de azért nem vagyok kifeszülve a teljesítményétől.