sprefectesse

Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vivienne Sabó Cabaret Première Szempillaspirál

Vivienne Sabó Cabaret Première Szempillaspirál
2020. augusztus 13.

Mivel a sötétzöld árnyalatot vettem meg, kicsit csalok vele, és egy/másfél réteg fekete Maybelline Lash Sensational fölé teszem, de amikor önmagában próbáltam, szép pillákat csinált (csak nem jött be, hogy végig zöldek).
Először is: a kupakon élénkebb fenyőzöld a matrica, belül valójában kicsit visszafogottabb/porosabb a szín.
Ezt leszámítva viszont teljesen elégedett vagyok vele, a helyén maradt kánikulában (meg maszkban és frufruban......) is, és adott egy kis extra játékot a sminkemnek. Ennyi pénzért teljesen jól megérte.

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2020. május 30.

Imádom. Amióta megvan, azon kapom magam, hogy néha előrehúzom a hajamat, és simogatom, annyira selymes, és ez valahol már nagyon beteg dolog :D
Az illata is nagyon finom, és bár elsőre megijedtem tőle, mert ez tényleg olaj, maradéktalanul beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet. (Egyszer sikerült egy kicsit túlzásba esnem, de elég volt egy kis vizet vennem a kezembe és úgy átmasszírozni, és megoldotta a dolgot.)

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2020. április 17.

Nem, még mindig nem.
Elsőre nem szerettem, mert olyan kis semmilyen hatása volt, drámainak nem elég drámai, természetesnek viszont túl póklábas, úgyhogy beköltözött a fiókba, ahonnan most, a karantén negyedik hetében előkeveredett, mert annyira nem jó a kamerám, hogy jelentősége legyen, mit kenegetek :D
Fél napot volt csak rajtam, de iszonyatosan pergett, úgyhogy továbbra is csak egy dolgot tud nálam: hogy könnyű lemosni. Ami azért szerintem nem a legfontosabb faktor egy szemspirálnál.
(Azért kap egy második csillagot, mert ennek ellenére arra teljesen jó lesz, hogy egy héten egyszer lemenjek benne a boltba, hogy aztán úgyis lemossam, amint hazaérek.)