sprefectesse

2025 pont

Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

2025 pont

Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2020. február 23.

Ez Embellishment nevű, hideg mályvás/lilás árnyalat gyönyörű, és frissen felkenve ez lenne a legjobb nude árnyalatom, DE egy rétegben nem, nem, nem és nem bírom rendesen eloszlatni, mert a második húzásra már ugyanannyit visszaszedek, mint amennyit felkennék. Ezzel nem lenne óriási baj, ha tartaná a színét, de nem tartja, és amikor elkezd besötétedni, ugyan nagyon szép szín lesz, de kiütköznek a foltok, ahol nem fed tökéletesen.
Ekkor szokott az következni, hogy rámegyek egy második réteggel, amitől azonnal szinte pikkelyes hatása lesz, ahol a réteg az ajkam kis ráncain megtörik, és egész nap húz, nem kényelmes, nem tetszik.

Még megpróbálom menteni a menthetőt, és felhajtani valami árnyalatában jó szájceruzát, hogy hátha aláalapozva jobb lesz az eredmény, mert a színe tényleg mesés, de azért nem vagyok kifeszülve a teljesítményétől.

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin
2020. február 8.

Tényleg nagyon erős illata van, és nem tudom eldönteni, hogy kellemes-e.
Viszont gyorsan beszívódik és kellemes érzetet hagy maga után. (Amennyiben nem csábulok el és pumpálok ki két adagot. Valamiért iszonyatosan kevésnek érződik az egy nyomásnyi, de valahányszor azt gondoltam, hogy száraz a bőröm, kell a kettő, rájöttem, hogy nem, az már túl sok lesz.)
A bőröm szereti ebben a hidegben, és szebb is tőle reggelre, szóval elégedett vagyok, az akciós árát megéri.

Labello Radírozó Ajakápoló Aloe Verával

Labello Radírozó Ajakápoló Aloe Verával
2020. február 8.

Nem nagyon szoktam ajakradírokat használni, de most valamiért feltámadt bennem az igény. Az első pár használatra azt hittem, nem lesz benne semmi extra, de ahogy a felső pár milliméter elfogyott, megjelentek a kis szemcsék, és most már működik.
Ami pozitív, hogy bár van íze és illata, nem tolakodó, és a szemcséket tényleg nem feltétlenül kell letörölni.