springee

Regisztráció dátuma: 2017. június 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Tattoo Signature Folyékony Szemhéjtus

L'Oreal Paris Tattoo Signature Folyékony Szemhéjtus
2019. augusztus 1.

Nagyon ambivalensek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. Életem legszebb tusvonalait húztam vele, tényleg nagyon szép fekete de... Ha nem hegyével lefelé tárolom, használhatatlan. Néha annyira könnyű vele dolgozni, máskor alig lehet vele vonalat húzni és csak cincálja a szemhéjat. Sokszor tapad, a tusvonal felett púderezgetni kell, különben feltapad a szemhéjam és pislogni is alig tudok. Sajnos a tartóssága az egyértelműen nulla. Nem régóta használom, de mire a másik szememhez érek, már csak szürke színre futja. Ez így nevetséges. Lehet, hogy néha jó, de ennyi pénzért egy agyonreklámozott "márka" ezt nem teheti. Egy bazáros kacattal 200 ft-ért elszórakozik az ember, de ott nincsenek elvárások. Csekély számú pozitívumai ellenére végül is nem lehet normálisan,megbízhatóan használni.

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder
2019. május 25.

Update arra az esetre, ha más is ugyanabba a hibába készülne esni: bár alapvetően a koreai BB krémek és púderek tekintettel vannak a világosabb bőrűekre is, úgy adódott, hogy a 21-es árnyalatú púder 21-es BB-vel kicsit sötét. Gondoltam, itt jön a képbe a 10-es árnyalatú púder. Olvastam, igen, csillámos változat, mivel azonban a koreaiak smink terén is a természetesség és a letisztultság hívei, így biztosan jó lesz hétköznapokra is. Nem. Nem lett jó. Tényleg csillámos. A 2000-es évek elején, általános iskolás farsangon megőrültünk volna érte, oda jó is lenne. Highlighternek esetleg megteszi, de teljes arcra szerintem senki ne szánja.

Valóban kiadós adag, tartós, jól mattít, de fedő hatás nem igazán tapasztalható. Persze ennek ellenére hasznos darab lehet. A nagy puffancsával eléggé nehezen lehet felvinni, illetve belőni a megfelelő adagot, de egy kis várakozás után ecsettel szépen el lehet távolítani a felesleget. Aki a púdertől nem csak mattítást, fixálást, hanem fedést is vár, annak nem feltétlen ajánlom.

Isana Hydro Booster Tuchmaske

Isana Hydro Booster Tuchmaske
2019. május 25.

Azért vettem meg, mert láttam, hogy Koreában gyártották, gondoltam érdekes lesz összehasonlítani azokkal a maszkokkal, melyeket nem csak Koreában gyártottak, de az ottani márkák nevét is viselhetik. Rossmannos viszonylatban összehasonlítva a néha-néha elcsíphető Holika Holika fátyolmaszkokhoz képest olcsónak mondható. Amiben mégis másabb: sokkal vastagabb anyagból van, mint például az említett Holika vagy akár egy Missha, egyéb. Maga a maszk mérete nekem kisebbnek tűnik, ezáltal könnyebben, kényelmesebben felhelyezhető, nem kell olyan sokáig igazgatni, hogy a kivágások a helyükre kerüljenek, a maradékot pedig nem kell ide-oda hajtogatni. Jóval kevesebb esszenciával van azonban átitatva, a tasakból kivéve nem csepeg, az arcra felhelyezve nem folyik. Ezt a magam részéről szintén üdvözöltem. A vastagabb anyag és a kevesebb esszencia végett azonban nem tapad olyan biztosan az arcra, kevés idő elteltével a maszk szélei erősen elállnak, tenni-venni nem feltétlenül lehet benne. Hatását tekintve azonban hozza azt a minőséget, amit egy fátyolmaszktól elvárhatunk - nem egyetlen maszk, egyetlen alkalom fog felérni egy plasztikai sebésszel, de szépen feltölti ideiglenesen a bőrt, kellemes érzést hagy maga után. Néha-néha jól esik beiktatni egy ilyet, szívesen ajánlom másoknak is.

2 ÖSSZETEVŐ