sqleila

Regisztráció dátuma: 2015. október 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 12.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

HoMedics Mé My Elos Plus Szőrtelenítő Készülék

HoMedics Mé My Elos Plus Szőrtelenítő Készülék
2021. november 27.

Update: 2,5 éve hagytam abba a használatát, és még mindig foltokban nő csak a szőr a lábamon! Amikor várandós lettem, akkor biztos, ami biztos nem használtam tovább, pedig már szép eredményeket kezdtem elérni. Azóta eltelt két és fél év, és mindig csak foltokban nő, és sokkal gyengébb is még mindig! Határozottan működik, csak szigorúan követni kell az utasításokat, amiket lent is leírtam, illetve biztosra kellene menni, hogy nem hamis gépet vett az ember...

---

Egy kicsit az esélytelenek nyugalmával vettem meg ezt a gépet. Az itteni visszajelzések alapján úgy voltam vele, hogy 50-50, ha bejön, szuper, ha nem, akkor tettem egy próbát, mielőtt elmegyek lábbal, hónaljjal, karral is az Asthetica-ba véglegesre.

3-as vagy 4-es bőrtípus vagyok, télen halvány, nyáron viszont fekete, így az astheticással a bajom az, hogy aktívan bujkálnom kell a nap elől, amíg járok, én pedig serious napimádó vagyok.

Lábamat, kezemet 15 évig gyantáztam, nagyon ritkán borotváltam. A lábamon a folyamatosan (szőrtelenítés módjától függetlenül) gyulladt szőrtüszők miatt kerestem alternatívát, és arra jutottam, hogy vagy villanófényes, tartós itthoni + néha borotválom a maradó pihéket, vagy végleges lézeres, ami más testrészen egyébként már bizonyított.

Az emagon vásároltam a Me My Elos Soft gépet, 100 helyett akciósan 60-ért. Úgy voltam vele, hogy ha bejön, ennyiért, kincs.

5 hete használtam (heti egy), amikor először észrevettem, hogy pici foltokban nem nő, a hatodik kezelés után pedig tök egyértelműen nagyobb foltokban nem nőtt már, és lévén, hogy nekem már egy borotválás után mindig észrevehető volt a szőr erősödése, most meg két hónap után sem az, így egyértelmű az eredmény.

A héten pl hét napos borotválással tudtam strandolni, és csak egészen közelről lehetett látni, hogy nem friss a dolog.

Szóval örülök, mint majom a farkának :)

A hivatalos instrukció az, hogy 3 hónapig hetente, utána havonta kell csinálni, úgyhogy majd jelentkezem még!

Ami nem tetszik: nincs egy normális, hivatalos magyar, de még külföldi official honlap sem. Van ezer féle gépük, de értelmes leírás nincs arról, hogy mi a különbség, a nyilvánvalókon kívül, ami a villanás száma, vagy a kezelőfej mérete.

FONTOS: hamisítják! Tehát aki nem forgalmazótól vette, hanem jófogáson, stb, az ott már eleve egy rizikófaktor.

Akkor: az én gépem leírásában az szerepel, hogy alkalmanként 3-4-szer kell kezelni a felületet! Ez nem tudom, hogy gépenként változik-e, de ha igen, akkor ez is lehet egy ok, amiért valakinek nem működik, vagy csak egy év után.

Egyelőre ez viszont nem von le az értékéből, meglepő, abszolút kellemes meglepetés, de nekem működik.

Dr. Hauschka Szemhéjtus

Dr. Hauschka Szemhéjtus
2018. július 27.

Update:

Kipróbáltam mást is (Zao), csak tudnám, hogy miért! Messze ver mindent ez a tus, bajnok az ecsete, tartós, méreganyag-mentes, könnyű felvinni. Többet nem kísérletezem, maradok a beváltnál <3

Nagyon szeretem. Nem csak ahhoz képest jó, hogy bio. Szép fekete, nem ilyen szürkés kence, mint sok másik, és jó az ecsete is, el lehet vele szépen pingálgatni. Nálam alaptermék.

Zao Szemhéjtus (régi)

Zao Szemhéjtus (régi)
2018. július 27.

Hát sajnos le kell, hogy pontozzam :( Pedig imádom, hogy magyar, hogy gyönyörűek az összetevői, hogy igényes kinézetű...

De: egyrészt tökre vizes állagú, vagy hogy is mondjam. Ha egy húzásra nem sikerül tökéletesre a csík, akkor utána meg kell várni, hogy megszáradjon, különben a következő vonással leveszed, amit előtte feltettél. Az ecsete sem az igazi nekem.

A Dr. Hauschka nekem a tökéletes spirál, gyönyörű, könnyű felvinni, az ecsete bajnok, gondoltam kipróbálom ezt, olyan szép és tiszta, de nem sikerült megszeretnem :( Alig várom, hogy elfogyjon :(

Arról nem beszélve (bár ez lehet egyéni érzékenység, bár eddig ilyenről nem tudtam), hogy eszméletlen csíp, ha a szemembe kerül! De tényleg nagyon, ilyet még nem tapasztaltam semminél.

Sajnálom, hogy le kell pontozzam, de sajnos ez tényleg nem jött be nekem.

1 ÖSSZETEVŐ