SRenata

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. október 23.

8. üveg Mac Studio Fix elhasználása közben döntöttem el végleg, hogy új márkára váltok. Kombinált, gyorsan zsírosodó bőröm van, tág pólusokkal, az a fajta amit minden nap át kell vizsgálni mi lett belőle estére :( Küzdelmes, akinek ilyen bőre van, tudja, mindegy, hogy 20es Baborral kened vagy Himalayaval...foltos, piros, miteszeres, korántsem egységes...aztán kértem egy pici mintát egy EL shopban (2N2) amit én Cnek néztem és a nagy üveget rossz színben vettem meg, de néhány nap után is ki merem jelenteni, hogy simán leköröz minden eddigi alapozót! Nekem nem szárít, nem ül meg a ráncokban, nem fényesedik át délutánra, elképesztő tartós de nem maszkos. Szépen fed, bár az elkaparászott sebekre eddig az ujjamal mindig picit többet tettem miután nedves blenderrel felvittem. Egy kis mintát próbáljatok ki, de szerintem egy csoda!

L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő

L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő
2018. november 20.

Sűrű tusfürdő, zselészerű, nagyon jól lehet érezni a teafát. Én nem szeretem a krémtusfürdőket, nem érzem magam tisztának utánuk, ezzel a tusfürdővel ilyet nem érzek. Örülök, hogy bátor voltam és megvettem, régóta használom.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30
2018. november 20.

A sima duo+ szerettem, nyáron erre is rábeszélt a patikus, bár ne tette volna. Lehet, hogy strandra alkalmas, de mint nappali hidratáló, smink alá teljesen elbukott. Kombinált a bőröm, de ettől annyira zsíros lett, hogy a Mac alapozó majd lefolyt róla. Pusztán arcra napvédőnek pedig drága.