ssteff15

Regisztráció dátuma: 2015. február 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 8.
Bőrprobléma: -

CD Energie Grapefruit és Gyömbér Golyós Dezodor

CD Energie Grapefruit és Gyömbér Golyós Dezodor
2020. június 4.

A dm ben vettem észre, hogy kiárusítják, és a megszokott dezodorom mellé ez is bekerült a kosárba, 340 forintért gondoltam teszek egy próbát, de mégis ott a jól bevált nivea, ha mégsem működne az új szerzemény. Mikor hazaértem, egyből felbontottam, az illata tetszett, a tömény alkoholt leszámítva, és már amennyire érezni lehetett tőle a grapefruitot, és a gyömbért. Már tudtam, hogy szőrtelenítés alkalmával pár napig nem fogom tudni használni mert rettentően csípne és égetne, de úgy gondoltam sebaj, kibírható, ha melllette hozza azt amit elvárok. Az elvárásaim szerintem nem túl nagyok, (mivel az izzadás természetes dolog, és nem hiszem, hogy bármely dezodor is gátolni tudná ezt, illetve nem is szeretném megszüntetni, mert így működünk) csupán, hogy ne az izzadság szaga lengjen körül. El is kezdtem hát használni, a szőrtelenítés után ki is hagytam pár napot, és mást használtam, meglepetésemre jól teljesített, nem kellett újra kennem, és nem vettem észre irritációt, amire számítottam valamelyest a rengeteg alkohol miatt.már kb másfél hónapja használtam mikor egyik nap maró, égető érzés tört rám. Nagyon csúnyán begyulladt a bőröm, és irritálódott, sokáig tartott mire rendbejött. Mióta nem használom csak javult a helyzet, még van benne de nem merek hozzányúlni, inkább a kukában végzi.

Yves Rocher Matin Blanc EDP

Yves Rocher Matin Blanc EDP
2020. január 30.

Nagyon gondolkodtam, hogy három vagy négy csillagot érdemel-e...bár valószínűleg aki rákeres érdeklik a vélemények is de végtére is egy négyest kap hátha nem olvassák végig, ebből talán leszűrhető, hogy az illat tetszik és jó, rajtam tartós, viszont van egy két dolog ami nem tetszik.
Nos aki olvassa, és hasonlóan hozzám kétségbeesett, hogy kivonták a secret d'essences ( azt hiszem ez volt a termékcsalád neve) összes illatát azok közül is ha a Neroli volt a kedvenc, hölgyeim, semmi pánik! Ugyanis ez ugyanaz az illat, és valószínű a többi is csak új köntösben új marketinggel, borsosabb áron...megörültem mikor a teszterrel kipróbáltam, hogy jaj de jó ugyanaz az illat amit nagyon szerettem, viszont hanyatt vágtam magam az árától. Meg kell hagyni, hogy az előző csomagolás, és üvegcse sokkal szebb volt, és vagy négy-ötezer forinttal olcsóbb is. Igaz mindig kuponnal vettem, de azért jócskán meglepődtem az áremelésen. Az illatról annyit, hogy az én bőrömön egész nap érzem azt az egy két fújásnyit, és inkább a kesernyés, citrusos nerolis illat érződik ami nagyon nagyon tetszik. Ami miatt három csillagot adnék csak, az az ár és a csomagolása, üvegcséje...de maga az illat nekem ötöt is megérne...viszont ez a lerontott küllem és árfekvés miatt kihozom egy négyesre, de hozzáteszem minden termékük szemet szúróan drágult mostanában. Tudom, tudom, minden drágul, és lényegében a parfüm luxuscikk....megújult külső és marketing is pénzbe került, de könyörgöm..előtte évekig ugyanannyiért adták és így is mindig vadásznom kellett mert elvitték mind egy szálig....no meg nem egy parfümmel leszünk környezettudatosak..

183 Days By Trend It Up Highlighter Krém

183 Days By Trend It Up Highlighter Krém
2020. január 29.

Nem tudom, hogy csodaszer számba tartozik-e nincs túl sok tapasztalatom highlighterek terén, de mivel le volt árazva gondoltam teszek egy próbát és kipróbálom. Eddig csak egy teljesen folyékony highlighterem volt, ebből pedig a lilát néztem először de szomorúan nyugtáztam, hogy az nem passzol a bőrömhöz, a melegebb árnyalat kell. Első érintésre fura volt és ragacsos, viszont mikor felvittem az ujjammal egészen jó volt. Nem volt már olyan ragacsos, de nem is lett száraz, hozzátapadt az alapozómhoz és egész nap a helyén maradt. Külön tetszik benne, hogy nem az a kifejezettem csillámos fényű, haneü inkább az a vizes csillogás hatású. Nekem eddig tetszik, ötszáz forintért meg ajándék volt szinte.

1 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Guar EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott