ssteff15

Regisztráció dátuma: 2015. február 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 8.
Bőrprobléma: -

Nivea Fresh Comfort Golyós Dezodor

Nivea Fresh Comfort Golyós Dezodor
2023. október 2.

Régen nagyon szerettem, évekig ezt használtam teljesen elégedett voltam vele. Azonban tavasszal a Glamour napokon megvettem a szokásos több darabot belőle, nem figyeltem, csak most összehasonlítva látom, hogy megváltozott az összetevőlistája. Rettenetes viszkető, fájdalmas piros foltok jelentek meg tőle a hónaljamon, amik csak két hónappal azután tűntek el, hogy abbahagytam a használatalát. Nem is tudom mit kezdjek azokkal, amik a szekrényben állnak, nem szívesen adnám oda senkinek sem így. Ezenkívül az lett feltűnő, hogy pár használat után is, a teljesen új ruhák hónalját elszínezi rózsaszínes lilára, amit aztán az Isten sem szed ki semmivel a ruhákból, mindent próbáltam rá de semmi nem szedi ki maximum leheletnyit halványítja, de említésre sem méltó. Párom is alumentes Nivea men dezodort használ, teljesen új hófehér pólóit egy használattal tönkretette, egyből átütött a szín a hónalj résznél, használhatatlanok lettek ezek a ruhák így. Az ő bőrét legalább nem kezdte ki, de nagyon bosszantó az elszíneződés. Már nem ajánlom senkinek a használatát.

Nivea Fresh Natural Deo Stift

Nivea Fresh Natural Deo Stift
2023. október 2.

Nos, a golyós mentes társát váltottam le, amit vagy kilenc évig használtam, szintén alumentes volt az is, nekem bevált, de tavasszal a Glamour napokon szintén megvettem kuponnal több darabot mint máskor is, és mikor abból kezdtem meg egy újat nagyot csalódtam. Soha semmi bajom nem volt tőle büdös sem voltam, azonban lehet valamit változtattak benne de iszonyúan viszkető nagy vörös foltok lettek a hónaljamon tőle amik csak két hónappal azután gyógyultak meg, hogy abbahagytam a használatát. Mikor megjelent nemrégiben az itteni drogériában is, gondoltam kipróbálom, lehet ez a stiftes verzió nem okozza majd ezt. Az illata nálam nem tolakodó és büdös sem voltam tőle, igazából bevált, az izzadást nem gátolja, bár én ezt nem is várom el egyik dezodortól sem, mert természetes dolog az izzadás, ha "eltüntetjük" nem biztos, hogy az jót tesz a szervezetnek, és szerintem nem is fogja egyik sem meggátolni teljesen ezt. Szagsemlegesítést várok csak el. Még ez is jól működött ezzel a termékkel de három nap után most megint itt vannak a piros foltok. Viszket és fáj. Sajnos nem fogom tudni így elhasználni a terméket, ha csak nem szeretném kínozni magam. Nem tudom mi változott a zöld feliratos fres lh comfort golyós társában de sajnos nekem az is használhatatlan lett, sajnálom mert régóta bevált és ehhez is sok reményt fűztem, hátha nem jönnek ezek a viszkető foltok, de így nem ajánlom senkinek sem egyik használatát sem.

Priessnitz Vein Medical Véna és Visszér Krém

Priessnitz Vein Medical Véna és Visszér Krém
2022. augusztus 12.

Nagyon sajnálom, hogy rábeszéltek erre a krémre a patikában. A biomed vadgesztenye cool krémjét kerestem, mert nagyon megszerettem, a pompás hűsítő hatásán túl valóban hamar levitte a duzzanatot és elmúlt a mázsás súly érzése is a lábamban. Mivel az egész városban nem találtam sehol így az utolsó útbaeső patikában megvettem ezt, mert az eladó hölgy is bizonygatta, hogy ez is hűsít és nagyon jó. Igazából az állagán kívül nekem semmi nem tetszik benne. Hamar beszívódik, kellemes vizes gél, nem ragad, de se a nehéz érzés, sem a duzzanat nem javul a használatával, a hűsítő érzést meg a jövő hónapig is várhatom. Ha valaki gondolkodik ezen a krémen, én nem ajánlom, azt a 3000ft -ot inkább költse három tubus biomed vadgesztenye coolra. Többet is kap, hatásos is, és nem fogy el olyan hamar mint ez a krém. Hozzáteszem nem vártam csodát tőle csak azt hogy ne érezzem olyan erősen fekve is elalváskor, hogy olyan nehéz a lábam és még mindig feszül a duzzanat miatt.

1 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Guar Kockázat: