ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Burberry Her Intense EDP

Burberry Her Intense EDP
2022. június 10.

update 2: annyira szerelem lett végül, hogy télen megvettem magamnak, és azóta signature illatommá vált, minden nap ezt fújom. igen, ilyen időben is, rajtam nem lesz fullasztó, a környezetem sem panaszkodott eddig, sőt, sorra zsebelem be a dícséreteket. még mindig nem értem a vattacukros hasonlítgatásokat, mert egyáltalán nem olyan, édesnek édes, de szerintem kifejezetten felnőttes, hogy egy ismerősöm szavaival éljek: nőiesen titokzatos. tartóssága kiváló, ha reggel fújom, még este is körbeleng aura-szerűen (nem csíkhúzósan). rajtam kifújáskor nagyon jön a jázmin, ilyenkor még nem annyira édes, sőt inkább kesernyés, de ezután egy szép, lineáris, édes gyümölcsös illattá csendesedik le. még mindig van benne valami számomra megfoghatatlan illat, ami egybefogja az egészet, de én pont ezt szeretem benne. rajtam inkább visszafogott, nem túl intenzív, de jelen van. nagyon örülök neki, hogy ilyen szépen harmonizál a bőrömmel, ritka dolog ez. szerencsére nem való mindenkinek, egyetértek azzal, hogy tudni kell viselni, de így nem is jön gyakran szembe az utcán sem.

update: mégis szerelem, szabalyosan rájárok a müllerben, minimum két hetente tuti bemegyek megszaglászni, már cikinek érzem, szerintem mar megismernek az eladók, nagyon addiktív :(( vagy szereznem kellene fújóst, vagy at kell szoknom egy masik müllerbe. megvenni nem fogom egyelőre, majd ha olcsobb lesz, addig marad a vágyakozás.

legutóbbi mulleres garazdalkodasom alkalmaval illatoltam meg őt, gyümölcsös és kedves illata van. később altvalt felnottesebbe, elég édes marad, de nem a vattaccukros fajtából, kicsit szamomra megfoghatatlan. szép bekuckozos puha illat, de nem lett szerelem.

Pyunkang Yul Mist Toner

Pyunkang Yul Mist Toner
2022. február 14.

kedvenc vizes állagú tonerem, érezhetően hozzáad az arcáploási rutinomhoz, sokszor 2-szer 3-szor is fújok belőle egymás után. nagyon jó nyugtató hatása van, az arctisztitás utáni húzódást azonnal megszűnteti, a többi, őt követő termék is hamarabb beszívódik használata után. eddig három nagy kiszerelésű üveget sikerült elhasználnom belőle, és valószínűleg marad is még egy darabig.

Skin1004 Madagascar Hyalu-Cica Blue Serum

Skin1004 Madagascar Hyalu-Cica Blue Serum
2022. február 14.

elhasználtam belőle egy teljes üveggel nyáron, és nagyon szerettem. kellemes géles állagú, kékes színű, enyhén gyümölcsös illatú szérum. gyorsan beszívódik, gyulladásokat, pirosságokat szinte azonnal rendbe kapja, és jól hidratál mellette. ha kicsit egyszerűbb lenne a beszerzése, akkor nem is gondolkoznék rajta.

2 ÖSSZETEVŐ