ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster
2019. május 15.

szerintem ez egy elég jó kis maszk, főleg az isanahoz képest. nekem nem okozott gondot átpréselni a lötyit, nagyjából a két harmadát használtam fel. szerintem egy kicsit lehetne nagyobb maga a maszk, vagy csak nekem van nagy fejem, nem tudom :D más kifogásom nem volt ellene. a hatásával is elégedett vagyok, volt min dolgoznia most, de szépen feltöltött, hidratált, és az egész összképet felfrissítette. az inci is egész szép, az ára se vészes (mondjuk akciósan vettem), egyszóval újravevős.

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. április 24.

az illatát egyszerűen imádom, szerencsére sokáig érződik rajtam. szerintem jól hidratál, gyorsan beszivodik, nem marad ragacsossag utána, es nagyon puha lesz tole a bőröm. mondjuk nagyon száraz bőrrel nem tudom, hogy mit tudna kezdeni. a csomagolás tetszik, főleg, hogy környezetbarát.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. március 19.

update: nem volt alaptalan a félelmem. par honap használat után nagy, fajdalmas bumszlik jottek ki rajtam, nagy valószínűséggel tőle, amikor szuneteltettem, elmúltak, ujrakezdtem akkor ujra előjöttek. nagyon sajnálom, mert ígéretes volt, de így kuka lett belőle.

félve kezdtem használni a sok negatív vélemény miatt, de kiderült,hogy nincs félnivalóm, az én bőröm nagyon szereti. este, retegzos rutinban a hamlasztas utan következik nálam, figyelni kell az adagolasra, pár csepp elég, ha többet teszünk nehezen szívódik be. az új pattanasok hamarabb gyogyulnak, a regiek hegei halvanyodnak tőle. a faggyútermelést is szabályozza. meglepoen "szaraz" (zsirmentes) arccal ebredek, amiota hasznalom, ha egy-két este kimarad már latszik a különbség. ez a kedvencem a hatasai közül, eddig nem talalkoztam meg olyan termekkel, ami igy megregulazta volna a t-zonamat. olcsó, és hatásos, nagy valószínűséggel ujravevos.

2 ÖSSZETEVŐ