ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Thefaceshop Yehwadam Hwansaenggo Eye Cream

Thefaceshop Yehwadam Hwansaenggo Eye Cream
2020. február 11.

elfogyott a szemkremem, es ebből volt mintám, úgyhogy ezt hasznalgatom kb egy hete (es meg mindig van a tasakban, hihetetlen). nagyon kevés elég belőle, az allaga szerintem nagyon hasonlit a benton fermentation eye cream-hez, de talan kicsit csuszosabb, szilikonosabb érzetű felkenve. van egy furcsa virágos illata, nem szeretem a parfümöt a kencekben, de talan annyira nem zavaró. van egy azonnali kisimito, feszesítő hatása, hidratal is, viszont a karikakkal nem nagyon csinal semmit. nem rossz, de magamtól biztos nem vennem meg.

Burberry Her Intense EDP

Burberry Her Intense EDP
2020. február 7.

update: mégis szerelem, szabalyosan rájárok a müllerben, minimum két hetente tuti bemegyek megszaglászni, már cikinek érzem, szerintem mar megismernek az eladók, nagyon addiktív :(( vagy szereznem kellene fújóst, vagy at kell szoknom egy masik müllerbe. megvenni nem fogom egyelőre, majd ha olcsobb lesz, addig marad a vágyakozás.

legutóbbi mulleres garazdalkodasom alkalmaval illatoltam meg őt, eloszor alig akartam hinni az orromnak, papiron es a bőrömön is egy az egyben olyan illata volt, mint a gyerekkori kedvenc maja a mehecskes rózsaszín radiromnak. azt nagyon szerettem szaglaszni, gyümölcsös és kedves illata volt. ezutan altvalt felnottesebbe, elég édes marad, de nem a vattaccukros fajtából, kicsit szamomra megfoghatatlan. szép bekuckozos puha illat, de nem lett szerelem.

Feel Free Purifying Cleansing Gel

Feel Free Purifying Cleansing Gel
2020. február 4.

épp kifogytam a koreai arclemosombol, amikor meglattam a drogeriaban, sokaig tepelodtem rajta, hogy mevegyem-e. a biztonsagi őr bacsi mar nagyon nézett, hogy mi a fenét alldogalok annyit az arclemosok előtt :DD de jól tettem, hogy megvettem végül, megszerettem. nem habzik oruletesen, de jól tisztit es egyáltalán nem huzodik utana a bőröm, ami nalam nagy szó. az erzekeny reszeket sem bantja. van benne parfüm, de nagyon enyhe gyogynovenyes illata van csak. nem azt mondom, hogy csodaszer, de olcsó es konnyen elérhető, sőt meg a dolgat is teszi, mi mast kivanhatna az ember lanya drogerias viszonylatban, szoval elegedett vagyok vele.

2 ÖSSZETEVŐ