ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

1 ELADÓ KRÉM

Authentic Beauty Concept Replenish Mask Regeneráló Hajpakolás

Authentic Beauty Concept Replenish Mask Regeneráló Hajpakolás
2020. június 24.

magazinhoz csomagolva jutottam hozza egy 30 ml-shez, azt probalgatom. nagyon pici eleg a felhosszu hajamra, igy kb 5-6 alkalomra eleg ez a mennyiseg. a hatasatol nem dobtam hatast, eloszor kicsit meg is ijedtem, nagyon szalkas lett hasznalata utan a hajam, bar ekkor mar eleg gyatra allapotban volt, szoval rafert egy vagas. következő alkalommal mar vagas utan probaltam, puhit a hajamon es szep fenyes lesz tole, de nem vagyok annyira elegedett a hidratalo (?) hatasaval. viszont az illata eszméletlen!!! siman hordanam parfumkent is!!!

Gymbeam Colla Pink - Beastpink

Gymbeam Colla Pink - Beastpink
2020. június 24.

nagyjából két hónapja szedem, napi 5 grammot, es egyszerűen kicserelte a boromet. az arcboromon sokkal gyorsabban gyogyulnak a pattik utani hegek, es az egész kinezete sokkal egészségesebb és egységesebb. eleg gyenge kotoszoveteim vannak, foleg a felkaromon, de mostanra az apróbb striaim alig látszódnak, ilyen utoljara akkor volt, amikor heti 6-szor vegeztem edzotermi sulyzos edzést. az egész bőröm sokkal tomottebb es szebb. szerintem a hajamra is jó hatással van, de arra mas termeket is hasznalok, ugyhogy nem igazan tudom megallapitani,hogy mit csinal, azt erzem, hogy sokkal dúsabb lett. amugy a por gyorsan oldodik, es az ize is kellemes, nem tul édes (nekem az epres van meg). hasznos a skalazott adagolo kanal, nem kell a szemmertekre hagyatkozni. szedtem mas kollagenes termeket, de azoknak nem volt ennyire szembetűnő hatása.

update: azóta már a mangos valtozatot szedem, de annak sajnos sokkal művibb, pezsgotabletta ize van,nekem nem jon be annyira. a hatasa nyilvan ugyanolyan jó, ha elfogy visszatérek az epreshez.

IOPE Uv Shield Sun Protector XP SPF50+/PA++++

IOPE Uv Shield Sun Protector XP SPF50+/PA++++
2020. május 11.

először egy mintát próbáltam ki, és az alapján rendeltem meg a rendes kiszerelést. nekem bejön, kellemes, könnyed állagú, sárga színű krém, van egy kis virag illata. börön nem érzem soknak vagy fullasztónak,annak ellenére, hogy alá szoktam hidratalni is. nem leszek tőle hullafeher, mondjuk ehhez meg kell varni, hogy beszivodjon teljesen. van egy szép dewy finise. nem irritál, szóval összessegeben elégedett vagyok vele.

2 ÖSSZETEVŐ