ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Beauty Glam Anti-Wrinkle Serum

Beauty Glam Anti-Wrinkle Serum
2021. június 23.

elhasznaltam ket üveggel. tényleg tapasztalható az azonnali simito, feltolto hatása, amit szerettem, nappalra, smink ala ideális. hosszútávon nem vettem eszre különösebb valtozast. ha nem hidrataltam kelloen fölé, akkor húzódott tőle a bőröm.

Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Butter

Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Butter
2021. február 28.

egy flakonnal elhasznaltam, nagyon szerettem, ugyanazt tudom elmondani, mint a sima tesojanal, talan ez egy kicsit jobb is, de nagyon hasonlit a hatasuk, illatuk, allaguk, mindenük. jol hidratal, halvanyitja, amit halvanyitani kell, kinder csoki illat itt is megvan. egy dolog miatt nem vettem ujra, es az az ara, a sima valtozat majdnem ugyanezzel a hatassal olcsobb, ugyhogy rá valtottam.

Palmer's Cocoa Butter Formula Lotion

Palmer's Cocoa Butter Formula Lotion
2021. február 28.

huh most itt latva az összetevőket, hat nem tul szep latvany! de nem nagyon érdekel, mert sajnos vagy nem sajnos eléggé bejott a hatása. harmadik flakonnal használom, nem is szükséges minden nap, eleg ket naponta is. tenyleg puhit, és a borhibaim (mindenfele pöttyök, csikok) sem annyira latvanyosak. jol hidratal, tetszik, hogy ennyire sűrű, szinte vajas állagú. szerintem könnyen felszivodik, nem hagy semmilyen réteget, az illata pedig tényleg kinder csoki!

2 ÖSSZETEVŐ