ssz

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dr.Kelen Solar TAN Önbarnító

Dr.Kelen Solar TAN Önbarnító
2023. december 5.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de nekem egy hatalmas csalódás, vagyis egy nagy nulla. A sötét változattal kentem be az arcom vastagon. Féltem benne aludni ezért több óra eltelte után lemostam. Meglepő volt, hogy mennyi szín marad a vattán, ezután kezdtem közelebbről nézni az arcom, ami konkrétan olyan fehér maradt amilyen volt. Pénzkidobás a javából!

Balea Deo-Bodyspray Ocean Girl

Balea Deo-Bodyspray Ocean Girl
2018. május 10.

Egy “melós” dezodort kerestem, munkában nincs olyan dezodor ami szárazon tartana a hónaljam, így szinte mindegy milyet veszek, de mégis jóleső érzés, napjában többször is akár, befujni magam valamivel. Gondoltam úgy is sok fogy, jó lesz egy olcsóbb is. És egy kis csodára leltem :) nagyon jó illata van, tartósságáról nem tudok mit mondani mert tényleg semmi sem bírja azt a meleget és párát amiben dolgozom, viszont megakadályozza a kellemetlen illatokat. Nagyon bejött :)

Gliss Kur Total Repair Intenzív Regeneráló Hajpakolás

Gliss Kur Total Repair Intenzív Regeneráló Hajpakolás
2018. március 4.

Gyönyörű, puha, fényes és selymes hajat eredményez, imádom, az illata egy-két napig megmarad a hajban. Sokféle pakolást használtam, ez az egyik legjobb.