SSziszi

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Colour Caresse Wet Shine Stain

L'Oreal Colour Caresse Wet Shine Stain
2017. augusztus 9.

A Müllerben vettem 2500 ft körüli értékben leértékelve. Ennél többet nem nagyon ér, nem színezte annyira a számat, mint vártam. Azonban szeretem felkenni, jó az állaga, és tetszik a színe, meg akkor is,ha kevesbe pigmentált.

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2017. augusztus 9.

Világosítani szerettem volna a hajamon, hidrogénezésben nem is gondolkoztam, mert az nagyon tonkretenne a vekony szálú hajam. Így kipróbáltam ezt.

Hetente egyszer kentem fel a világosbarna, vállig érő hajamra hajmosás előtt, és mivel a dobozon az áll, hogy hő hatására fejti ki hatását, kimentem a napra szárítani.

Fokozatosan alakult ki a szörnyű hatatás, ami a hajamat erte. Világosnak világos lett, csak nem szőkés, hanem konkrétan VÖRÖS.(valószínűleg előhozta a vörösös árnyalatokat) Biztos van, akinek tetszett volna a hajam színe, de nekem nagyon nem. Egy év kellett hogy kikopjon nagyjából, hamvasító samponnal mosva... Ráadásul kiszárította a hajam és eltoredeztek a végei...

Ha "dirtyblond" színű hajat szeretnél, akkor megér egy próbát mivel sokkal olcsóbb mint egy hajfestés. Viszont ha szőkét, akkor messzire keruld el!