ST

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Physicians Formula Skin Booster Vitamin Shot Ragyogásfokozó Vitamin Szérum

Physicians Formula Skin Booster Vitamin Shot Ragyogásfokozó Vitamin Szérum
2020. augusztus 9.

Pár napja kezdtem el használni, de rögtön látványos volt a hatása, így nekem eddig 5 csillag. A L'occitane éjszakai szérumára kerestem ár-érték arányban megfelelőbb alternatívát. A szép összetevők és a hasonlónak tűnő kis gömbök miatt döntöttem emellett. Ez könnyedebb állagú, nappalra is használható általános szérum, szépen nyugtatja az érzékeny bőrt, gyulladáscsökkentő hatású. Egyetlen gondom szerintem az lesz vele, h gorsan fogy :)

HappySkin Mousse Habzó Arctisztító Mályvakivonattal

HappySkin Mousse Habzó Arctisztító Mályvakivonattal
2020. augusztus 7.

Sziasztok! Nekem 5*, még az állagával is kibékültem, egyetlen hibája, h gyorsan fogy :O Ti hol szerzitek be mostanában? Az oldal megszűnt és drogériákban sem látom már (korábban Müllerben mindig volt).

Physicians Formula Super CC Powder SPF30

Physicians Formula Super CC Powder SPF30
2020. április 8.

Lassan a 4. dobozzal kezdem, szóval sajnálnám, ha megszüntetnék, szinte minden nap jó szolgálatot tesz, egyenletes bőrképet csinál és jól tolerálható. Igaz, vmennyire szárít, a nap végére kopik, így a fényvédő képességére nem érdemes hagyatkozni önmagában, illetve nyárra nekem a light/medium túl világos, más színt pedig nem láttam. A doboz nem fog hiányozni, az nem praktikus szerintem. Hátha kiadnak egy jobb verziót 🤞

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ