ST

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

N.A.E. Energia Bio Hidratáló Nappali Arckrém

N.A.E. Energia Bio Hidratáló Nappali Arckrém
2020. szeptember 21.

Én imádom a marcipán illatát, először ezért is vettem meg teszter után. Azon kívül nyáron kb ez az egyetlen krém, amit el tudok viselni, a BB-krémemet is ebből keverem ki ásványi púder hozzáadásával. A harása valóban nem a legbombább, de szérumokkal lehet turbózni. Alapkrémnek szerintem tökéletes.

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Hab

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Hab
2020. szeptember 21.

Én is a védelmére kelek ennek a kis “habnak”! A Happy Skin habjára kerestem alternatívát, és ez eddig teljesen jól teljesít nálam. Hogy a hab nem hab, azt már a Happynél megszoktam, így ezen gyorsan túlléptem, cserébe viszont leszedi a BB-krém + púder kombót ÉS nem szárítja szét a bőröm, ami nálam nagy szó! A szemsmink nyilán kifog rajta, de arra ott a micellás víz, így legalább az is értelmet nyert. Szerintem mi barátok leszünk :)

Physicians Formula Skin Booster Vitamin Shot Ragyogásfokozó Vitamin Szérum

Physicians Formula Skin Booster Vitamin Shot Ragyogásfokozó Vitamin Szérum
2020. augusztus 9.

Pár napja kezdtem el használni, de rögtön látványos volt a hatása, így nekem eddig 5 csillag. A L'occitane éjszakai szérumára kerestem ár-érték arányban megfelelőbb alternatívát. A szép összetevők és a hasonlónak tűnő kis gömbök miatt döntöttem emellett. Ez könnyedebb állagú, nappalra is használható általános szérum, szépen nyugtatja az érzékeny bőrt, gyulladáscsökkentő hatású. Egyetlen gondom szerintem az lesz vele, h gorsan fogy :)

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ