ST

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Belico Sun Care II. SPF20

Belico Sun Care II. SPF20
2018. szeptember 25.

Nyári hidratáló nappali krémnek arcra nagyon bevált, nem fénylik, nem ragad, a fényvédő hatása normál körülmények között reggel felkenve egész nap kitart. Egész napos strandolásnál testre is használva nyilván újra kell kenni, de kellemes használni, mivel az állaga egy könnyen felszívódó testápolóra hasonlít. Férfiaknál ez hatalmas előny, mert így legalább hajlandók fényvédőt használni. A 100 ml-es kiszerelés repülős útnál kifejezetten praktikus, és két személynek 5 napra, normál, naphoz szokott bőrön simán elég. Nem mondom, hogy ár-érték arányban nincs jobb, de tényleg annyira kellemes használni, hogy szerintem megéri beruházni rá. 4 csillag csak az ára miatt, és mert a 20 faktor nem mindenkinek elég. Továbbá nem vízálló, de szerintem az sem teljesen az, amire ez van írva. Ha rendszeresen újrakeni az ember, nincs vele gond. Vízisportokhoz nyilván nem ez az ideális, de egy normál strandolást simán kibír. Akinek nagyon fényérzékeny a bőre, a tavasz-nyári hónapokban szedjen nagy dózisú A-vitamint, csodát tesz!

Colo Arcolaj Szérum Száraz Bőrre

Colo Arcolaj Szérum Száraz Bőrre
2018. augusztus 13.

Borsos, ennek ellenére nem tudok lemondani róla, annyira jó használni, a nyári melegben és a téli szárazságban kész felüdülés. Szépen karbantartja az időszakonként kezelhetetlennek tűnő bőröm.

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2017. július 22.

Mindkét palettát megvettem, mert szerettem volna egy többszínű highlightert, de tartottam a diszkógömb-hatástól. Végül mégis a fényesnél maradtam, aminek a contour és a glow részét a járomcsontra, ill. szemhéjra, a highlight részt pedig szemzugba és szemöldökcsontra használom. A matt palettának vhogy nem volt pozitív hatása rajtam, a kontúrozó részt nem tudtam rendesen eldolgozni, és inkább olyan hatást keltett a világosabb, kissé rózsaszínes arcomon, mintha kéménybe néztem volna 😂 Így ez eladóvá vált, megtaláljátok a hirdetéseim között. Kontúrozásra nekem az Alverde világos krémes palettája vált be, ez rajtam nagyon természetes hatást kelt, majdhogy az alapozót is helyettesíti, eldolgozni alig kell, és a highlightere is visszafogottabb ennek a fényes palettájához képest.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ