ST-ke

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Moyra Holographic Effect Körömlakk

Moyra Holographic Effect Körömlakk
2015. január 27.

végre végre végre magaménak tudhatom a 252-es Infinity lakkot! istenem, ha hetente egyszer legalább nem zaklattam a camponában az eladót hogy van-e akkor soha :D aztán ma nyakamba vettem a várost és addig bkv-ztam amíg az enyém nem lett. fel is kentem. sajnos nem volt szerencsém napfényben látni, de még szűrt lámpafénybe is szép. én nem tapasztaltam ilyesfajta rétegzési gondokat, simán ment a két réteg és nem lett csíkos. fedőlakkot most nem raktam rá, de alaplakkot kapott, meglátjuk mire megyek vele. és gyorsan szárad! nekem megérte az 590 forintot =)

bebe More Hydra Splash Multifunkcionális Krém-gél

bebe More Hydra Splash Multifunkcionális Krém-gél
2015. január 27.

egy ideje használgatom, de nem lett a kedvencem. kék zselés állagú krém, könnyen felszívódik, és nem ragad. viszont nagyon erős illata van, ha ki van száradva a bőröm és önmagában viszem fel, éget-csíp. így nem is vagyok képes használni, mangóvaj után viszem fel. viszont a kettő együtt nagyszerűen összedolgozik, sminkalapnak is tökéletes (a skin79 vital orange-ot használom, ami elé meg nagyon kell az aláhidratálás). kicsit drágának érzem úgy, hogy önmagában nem tudom használni.

Catrice Feathered Fall Szájfény

Catrice Feathered Fall Szájfény
2015. január 23.

Szép, nem ragad, nem szárít, de nem tartós. Tipp: erős piros vagy lila liptint fölött eszméletlen jól mutat =) bordóval, pinkkel nem próbáltam, de azzal is el tudom képzelni.

2 MÁRKA