starflo

Regisztráció dátuma: 2013. május 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

IT Cosmetics CC+ Cream Illumination with SPF50+

IT Cosmetics CC+ Cream Illumination with SPF50+
2022. június 16.

Ez a CC krém telitalálat! A fedése kb. olyan, mint a Catrice HD-nak, ellenben az a zsíros bőrömről mindig lemászott pár óra után, orrfújásnál a nagy része konkrétan a zsebkendőn maradt. Na ennél ilyen nincs! Ez a CC beton stabil. Mivel kombinált a bőröm, T-vonal zsíros, orcák szárazabbak, így annyira nem szeretem a kifejezetten zsíros bőrre való termékeket, meg amúgy is átfénylenek azok is hamar a T-vonalon, ezért gondoltam, hogy teszek ezzel egy próbát, ha már fél áron lehet kapni :) Nagyon jó döntés volt!!!
Több lépéses rutinom van: szérumozás, hidratálás, fényvédő, primer, CC és fixálás. Semmivel nem veszik össze, tökéletesen beleolvad a bőrömbe, nem oxidálódik, nem kukacosodik. Az apró ráncokba nem ül meg, ellenben a szárazabb részeket hajlamos kiemelni, hidratálás ilyen esetben kell alá mindenképpen. A csillámos termékekért sosem rajongtam, de ahogyan arizona07 írta előttem, itt a csillámok valahogy olyan visszafogottak, hogy csak egy ragyogó, sugárzó bőrképet ad, de nem lesz az ember lánya diszkógömb tőle. Nap végén látni igazán, mikor lemosom első lépésként a micellás vízzel, hogy itt minden egyes cseppje, amit reggel feltettem ott is maradt!
A színválaszték szerintem egész jó, én könnyen megtaláltam a magam színét, pedig netről rendeltem. Szolis, közepesen barna bőrre (tudom, tudom, több lépéses tudatos rutin, erre szoliba jár... :D, de szeretem a szép barna bőrszínt na :D) a medium tan árnyalat tökéletes nekem. A bőrtónusom neutrális és a meleg között van valahol, ezért féltem kicsit, hogy ez talán túl sárgás szín lesz, de nem! Felkenve abszolút nem hat sárgásnak.
Én nagyon megszerettem, ennek köszönhetően más termékét is ki fogok próbálni ettől a márkától, főleg, hogy itthon is kapható már a Douglasban!

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2022. június 9.

Itteni vélemények alapján tettem próbára. A Max Factor CC krémjét imádtam, ehelyett kellett találnom valamit és mondhatom nem volt egyszerű. De ez a termék számomra újra megváltás volt. Bőrhibám nem igazán van, csak a szem alatti karikák. Ez önmagában is remekül elfedi, de a folyékony korrektorával együtt egy csoda :) Én pont az ilyen hígabb állagú termékeket szeretem, könnyen kenhető, remekül fed, mattít, tartós, nap végére sem tűnik vagy folyik el.
Szárazabb bőrfelületet picit kiemeli, ezért ilyen helyeken kell az aláhidratálás. A 4 árnyalat sötétebb bőrűek miatt kevés lehet, mivel alapból én nem vagyok egy sötét bőrtípus, de ennek ellenére mégis a legsötétebb kellett. A legnagyobb gond vele, hogy nehéz beszerezni.

Update: Sajnos a kezdeti lelkesedés alábbhagyott, mert mégis elkezdett nagyon zsírosodni a bőröm alatta, így ez az alapozó kopik róla rendesen. Primert és púdert is használok, de nem lesz tartós így sem az eredmény. Kár, mert az ára tényleg nagyon jó, de nekem így már nem sokat ér. Akinek kevésbé zsírosodásra hajlamos a bőre, annak jó lehet.

Tesori d'Oriente Hammam Habfürdő

Tesori d'Oriente Hammam Habfürdő
2020. augusztus 22.

Megadom az 5 csillagot, mert semmi kifogásolható nincs benne, de a termékcsaládból nem ez a kedvenc illatom. Ez viszont ízlés kérdése, mint habfürdő tökéletesen teljesít.

1 MÁRKA

ACM