starflo

Regisztráció dátuma: 2013. május 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. május 31.

Szem alatti karikákra, nagy ritkán egy-egy pirosabb foltra használom, mivel bőrhibám nem igazán van. Számomra tökéletes :) Télen a 10-es, nyáron a 20-as árnyalat remekül passzol a bőrömhöz. Könnyön eldolgozható, tartós, jó fedőképességgel, mást nem is várok :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. május 31.

Itteni vélemények alapján tettem próbára. A Max Factor CC krémjét imádtam, ehelyett kellett találnom valamit és mondhatom nem volt egyszerű. De ez a termék számomra újra megváltás volt. Bőrhibám nem igazán van, csak a szem alatti karikák. Ez önmagában is remekül elfedi, de a folyékony korrektorával együtt egy csoda :) Én pont az ilyen hígabb állagú termékeket szeretem, könnyen kenhető, remekül fed, mattít, tartós, nap végére sem tűnik vagy folyik el.
Szárazabb bőrfelületet picit kiemeli, ezért ilyen helyeken kell az aláhidratálás. A 4 árnyalat sötétebb bőrűek miatt kevés lehet, mivel alapból én nem vagyok egy sötét bőrtípus, de ennek ellenére mégis a legsötétebb kellett. A legnagyobb gond vele, hogy nehéz beszerezni.

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on
2017. május 31.

Én nagyon szeretem. A legtöbb ilyen termék ideig-óráig használ, vagy ha használ, akkor szétmarja a bőröm. Ez a termék hatásos és gyengéd is egyben! Figyelni kell, hogy teljesen száraz legyen a hónalj bőre mikor a terméket rákenjük, aztán hagyni kell neki időt, hogy alaposan beszívja. Az esti fürdés után használom, majd kb. 20-30 percet hagyom száradni, miközben nézem a tévét, így gyorsan elrepül az az idő :) Engem közvetlenül szőrtelenítés után sem irritál, szóval egyenlőre meg vagyok vele elégedve. Remélem nem szokik majd hozzá a bőröm, mert jelenleg nagy megváltás a számomra, hogy ilyen melegben nem úszik patakokban a hónaljam :)

1 MÁRKA

ACM