starkadri

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Benefit High Beam

Benefit High Beam
2016. szeptember 15.

Csak ismételni tudom az előttem szólókat, csodás highlighter, a legtermészetesebb, eddig glow kit rajongó voltam (az is maradok), de ez is bekerült a top3-ba, az ABH és a Kevyn Aucoin Candlelight-ja mellé, de ő a 3. mert valóban 1-2 óra és szinte teljesen eltűnik. 1 csillag ezért minusz, de szerencsére azért kárpótol.

Anastasia Beverly Hills Glow Kit

Anastasia Beverly Hills Glow Kit
2016. szeptember 12.

Mióta akartam írni a kedvenc highlightereimről, de csak most jutottam el ide :) That glow árnyalatban van meg, mivel barna bőrű-barna szemű vagyok, így ezt találtam leginkább passzolónak és nagyon nem bántam meg. Első nagy pozitívum valóban a mérete, 40 dollárért kapunk 4 teljes méretű highlightert, így azért elég baráti. Pláne ha azt nézzük, hogy igazi csúcskategóriás termékről van szó. Kedvenc árnyalatom a dripping in gold, gyönyörű sejtelmes arany ragyogás az arcon, egyszerűen csodálatos. A golden bronze szuper bronzosító, nem narancsos egyáltalán és napbarnított pofira tökéletesen elég. ABH-be még sosem csalódtam, eddig minden terméke első osztályú, a moonchild(így h itt az ősz és majd a tél) épp úton van, nagyon kiváncsi vagyok... :)

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2016. március 11.

Óóó az anyád úristenit te kis strobe :D Hát az biztos h minimum vénlány koromig újra kell majd mindig vennem, ha még kapható lesz :)
Normál bőröm van, az arcom szélén kissé száraz, ez a krém pilanatok alatt beszívódik, én kifejezetten szeretem az illatát, és hát amilyen gyönyörű rgyogó lesz tőle az arcom azt imdáom benne a legjobban. Jobb napjaimon csak ezt használom a reggeli rutin után, nuku BB, CC, alapozó, annyira szuper.
És én is használom arccsontra smink fölé is, szuperül ki lehet vele emelni a kiemelendő részeket. Sokoldalú kis csodaszer!