stefiniki

Regisztráció dátuma: 2013. július 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Essence Eyebrow Gel

Essence Eyebrow Gel
2018. január 27.

borzasztó.... semmi színe (01) de ha lenne, akkor se fogna, mert nem marad meg a bőrön, csak darabokban

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2017. február 27.

Nekem elet(haj)mento volt szo szerint!
Rettenetesen elkezdett hullani a hajam, nagyon beparaztam, ugyhogy vegre lecsereltem az ezer eves fesumet, amivel egy remalom volt a fesulkodes...tepte, torte a hajam, fajt is rendesen, meg hullott is persze.
Most lecsereltem a samponomat is naturra, a fesut is kidobtam a kukaba, helyette megvettem ezt, es eskuszom, hogy 10ed annyi hajam hullik ki fesulkodeskor/hajmosaskor, mint eddig. a plane, hogy vizesen en meg sosem tudtam hozzanyulni a hajamhoz fesuvel, mert egybol ugy beszippantotta, hogy azt aztan az eletbe nem lehetett kiszedni a hajambol...
egyebkent a lenyeg az egeszben szerintem annyi, hogy mivel vannak hosszabb, rovidebb fogai, egzszerre csak keves hajat fesulunk vele, ahhoz is alkalmazkodnak a rugalmas fogak es nem tepik ki egybol a gubancot, hanem inkabb harmadjara, de fajdalommentesen varazsolja el. szoval... IMADOM!
egyebkent elsore kicsit fura hasznalni, olyan, mint egy jatek fesu, ja es fejmasszirozonak sem utolso!!!
egyebkent MALL.HU-n 1990 most : )

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser
2016. április 16.

Nekem sem igazan habzik (vagy csak en hasznalok keveset belole?!) de tisztitasa jo, es nem szarit!
Egyebkent birom, hogy sokan panaszkodnak a "szagara". Mi a fontosabb, hogy parfummel teli lemosot kenjunk az arcunkra, vagy hogy a bornek egeszsegeset? szerintem egyertelmu, szoval engem szaga-illata egyaltalan nem erdekel

up:En a vilagos kek Resist termekcsalad mintait rendeltem meg nagy nagy remenyekkel, hiszen mar evek ota szemezgetek a markaval es kuzdok a pattanasos borommel. Annyi jot olvastam es neztem roluk, hogy bar nem kifejezetten erre a celra alkottak, elvileg hatasosnak kellene lennie (a leirasaikban is ott szerepel a breakouts es a blackheads mint problema), nos, amikor elkezdtem hasznalni "szerencsere" pont egy olyan idoszaka volt a boromnek, amikor brutalis ocsmanysagokkal volt tele, igy hat megallapitottam, hogy nem az. de egyaltalan, mintha vizzel kenegettem volna napi 3-4 lepesben az arcom, ami elkeseritett egy kicsit, bar tudom, hogy ezek szerint nem jol valasztottam a termekcsaladot es biztos nem hasznaltam eleg ideig sem, de azert en megis vartam legalabb csak valamicsket, igy megneztem, hogy tudok-e Clear mintakat rendelni, de sajnos nem, na ez mar jobban elkeseritett. szoval most muszaj lesz deluxeokat venni, de a Clear csaladtol meg mindig varom a megvaltast..
Szoval ha problemas borre nezzuk, 1 csillag, de legalabb ki lehet probalni, rontani nem rontott, rosszul valasztottam, es talan ez a cleanser az egyetlen, aminek volt lathato eredmenye (semmi extra, csak a tisztasag), igy adok egy 3at a masik csaladhoz fuzott remenyeimmel tele