stelbrig

Regisztráció dátuma: 2014. október 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter

Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter
2018. április 2.

Ez az első krémes állagú highlighterem és imádom! Sokkal jobb, mint egy por állagú termék. Teljesen természetes hatást kelt, mintha csak egészségesen fénylene az arcom. Nincsennek benne durva, nagy csillámok csak nagyon aprók. Viszont nagyon könnyen építhető, így erősebb, "vakító" fényt is elérhetsz vele anélkül, hogy mű hatást keltsen. Púder felett is nagyon jól működik. Egy szóval tökéletes!^^

Kallos Gogo Száraz Sampon

Kallos Gogo Száraz Sampon
2017. július 21.

Ez az elso szaraz samponom szoval nem igazan tudom viszonyitani mas termekhez. Nagy lelkesedessel tettem a kosaramba a termeket, de elso hasznalat utan csalodott vagyok vele. Az illata meg talan elviselheto lenne, de borzaszto fujtos. Konkretan nem tudtam levegot venni amig fujogattam meg jo hogy nyitott ablak mellett csinaltam. A hajam teteje mar kezdett igen zsirosodni, a harmadik hajmosas mentes nap utan, de a sampontol zsirosabb lett mint elotte. Nem valt be a termek.

Lovely High Definition Foundation Alapozó

Lovely High Definition Foundation Alapozó
2017. július 19.

Eddig jo munkat vegez.

Uptade:
Mar egy jo ideje hasznalom, megismertem a termeket. Ujravettem 2-szor azt hiszem, jo ideig kitart. Nem a legnagyobb fedesu alapozo, kozepes a fedese. Nagyon puha lett utana a borom, kiegyenlitette a felszinet es a pattanasaimat is nagyjabol elfedte, de korrektorral egyutt hasznaltam. Nagyon megeri foleg ennyiert. Nem tudom ujra fogom -e meg venni mert inkabb probalok a bb kremek fele hajlani, de ha telen problemas lesz a borom egyertelmuen ujraveszem.^^