Best of Beauty 2019

Stella1993

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

LifeTILT Collagen

LifeTILT Collagen
2019. július 7.

Több márka kollagénjét próbáltam már, "szépülési" szándékkal. Hatást ugyan egyiknél sem vettem észre, de hűen eszegettem a bogyókat, hisz: hat ez gyerekek csak nem olyan feltűnő. A sz*rt hatott. Eddig egyedül ennél a terméknél vettem észre hogy eltűnt a térdemből a fájdalom, ami rendszeresen előjött terhelés hatására és amiről azt hittem hogy műtét nélkül nem is fog eltűnni. Azt hiszem az arcomon is látszik a változás, sokkal szebb, feszesebb. Nekem bizonyított a Lifetilt kollagén, rendszeresen újraveszem.

Nivea Creme

Nivea Creme
2019. június 23.

Up: mióta áttértem az állatkísérlet mentes cuccokra, sokkal jobb kencéket találtam mint ez, illetve más niveás termékek... azóta a niveás dolgokra rá sem nézek

ha túl száraz a bőröm, akkor szívesen használom.. de ha csak egy kicsi hidratálásra van szükségem, akkor nem ehhez nyúlok ugyanis tönkreteszi a faggyútermelésem. ha pár alkalommal használom, utána mindig többet és többet akar belőle a bőröm, ha pedig nem kapja meg akkor sokkal jobban kiszárad mint amilyen előtte volt. az összetevői sem teljesen szépek, túl zsíros, eltömíti a pórusokat, pattanásokat okoz, ezért arcra soha nem használom.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2019. június 20.

Na igen, nekem is csalódás. Nem nő tőle gyorsabban a hajam, és az állapotán sem javít. A 3. havi adagot szedem, de eddig totál pénzkidobásnak érzem. 4 havit rendeltem mikor akciós volt, kidobni nem fogom, megeszem mind, de újravenni biztos nem fogom.