Stella1993

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Smashbox Photo Finish Smooth & Blur Primer

Smashbox Photo Finish Smooth & Blur Primer
2021. szeptember 28.

Már nagyon vártam, ma végre meghozta a postás, így ki is próbálhattam. Mit ne mondjak, duplán csalódnom kellett. Először is, örültem, hogy sikerült 19 euroért megrendelni azt a primert, amit itt Krémmánián (és úgy kb minden beauty blogon) agyon dícsérnek és 10 ezer forint fölött van az eredeti ára. Aztán rá kellett jönnöm, hogy valamit nagyon félrenéztem, mert a Foundation primert dícsérik, nem pedig a Smooth & Blur-t (lehet,hogy azért tévedtem ekkorát, mert Notinon a Foundationnál a Smooth & Blur fotója van feltöltve? nem tudom, de itt KM-en a két összetevőlista nem ugyanaz, elvileg 2 különböző termékről beszélünk)
A másik csalódás felkenés, sminkelés után ért, ugyanis a pórusokat nem tűntette el, az alapozó ugyanúgy beleül az összesbe és kiemeli őket mint primer nélkül. Egyetlen pozitívuma, amit így első használat meg tudok említeni, az az, hogy szépen terül rajt a fényvédő és az alapozó is, de ezt egy olcsó kategóriás, szilikonnal telenyomatott arckrém is tudja... Tovább kísérletezgetek vele, hátha össze tudunk szokni és majd jövök updatelni :)

Kallos Hair Pro-Tox Kannabisz Sampon

Kallos Hair Pro-Tox Kannabisz Sampon
2021. szeptember 17.

szeptember 17:
Jöttem lepontozni, de észrevettem hogy egyszer már véleményeztem a terméket. Akkor 3 csillagot kapott, most levonok ebből kettőt. Szóval samponom általában mindig legalább 2 féle van itthon amiket váltogatok, viszont pár hete az egyik elfogyott és ebből a Kallosos "csodából" amúgyis nagy kiszerelést vettem, gondoltam használgatom csak ezt egy darabig... Nem jöttem rá, mitől viszket a fejbőröm már hetek óta és miért korpásodik a hajmosás másnapján, amíg tegnap egy DM-es samponnál nem olvastam, hogy többeknek is hasonló problémáik voltak.. Nem gondoltam volna, hogy egy sampon ilyen tüneteket okozhat... Nagy csalódás, mint ahogy a többi Kallos pakolás és a sz*rrá istenített Lab35 hajvégápoló is. Többet soha semmit nem veszek meg ettől a márkától.

június 29:
Egy átlagos olcsó sampon, ronda összetevőkkel, semmi extra. Nem vettem észre, hogy bármennyit is javított volna a hajam állapotán, bár nem is rontott rajt (egyelőre). Elhasználom, de újravenni nem fogom, nem vagyok megelégedve a Kallos termékeivel.

Some By Mi Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum

Some By Mi Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum
2021. június 29.

Szerintem egy nagyon jó C vitaminos termék, gyönyörű összetevőkkel, kellemes citromillattal. Szépen halványítja a szeplőimet, egységesíti az arcbőrt. Ha lesz rá alkalmam megvenni, biztosan találkozunk még :)