Stella1993

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Avon K-Beauty Golden Mushroom Éjszakai Arcmaszk

Avon K-Beauty Golden Mushroom Éjszakai Arcmaszk
2020. február 15.

Te szentséges jó Isten, gyere le az égből! Nem bírom nem kommentálni ezt a trutyit. Hogy az embereknek mit el nem lehet adni, hihetetlen... Ennek köze nincs a K-beautyhoz, ennyi pénzért meg aztán pláne röhej. Tele van a bőrre ártalmas anyagokkal, az aktív hatóanyag tartalma meg a nullához közelít. Az, hogy ébredéskor páran szépnek látják tőle a bőrüket, a rengeteg szilikonnak köszönhető, de hosszabb távon meglesz a böjtje. Majd amikor sírva, Himalája nagyságú ragyákkal mászkáltok a bőrgyógyászhoz, vagy 30 évesen 50-nek fogtok kinézni, emlékezzetek erre a pár mondatra. Ilyen áron tudtok igazi koreai krémeket is venni, amik tényleg csodát tesznek az arcbőrötökkel, mindenféle mérgek nélkül

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. február 7.

2020. február 7.
Itt hagyom az előző véleményem is, hátha valakinek hasznos lesz.
Karikás, bedagadt szemeimre szinte mindent kipróbáltam, amire valaki azt mondta hogy segít. Évekig próbálkoztam, sok pénzt el is csesztem mindenféle "csodaszerre"... Aztán kiderült, hogy nem bírom az illóolajat a krémekben, attól dagad be a szemem... Koreai bőrápolási rutinomban szinte minden termék tartalmazott illóolajat, én meg nem értettem hogy miért nem használ se az olcsóbb, se a drágább kence, amit esetenként mindenki dícsért...Még a jól bevált fényvédőm sem volt illóolaj mentes, így állandóvá vált a bedagadt szem... Most minden ilyet kiiktattam és eltűnt a duzzanat, így ez az ordinary szérum is segít.

2019. július 28.
Nekem nem hozott változást. Egy darabig kenegettem reggelente a fáradt szemeimre, reméltem hogy eltünteti a karikákat, de sajnos semmit nem csinált. Már vagy fél éve a fürdőszobaszekrényben kuksol, talán elfogy valamikor...

Balea Kräuterbad Lavendel

Balea Kräuterbad Lavendel
2020. január 1.

Nagyon jó levendulás illata van - az üvegben. A fürdővízbe öntve viszont gyorsan elillan, fürdés után pedig a bőrön sem lehet érezni. Ár-érték arányban tényleg az egyik legjobb levendulás habfürdő, biztosan újravenném, ha nem szeretnék annyira kísérletezni az újabbakkal :D