stellacadente

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2018. március 16.

Szuper dezodor, nekem még jobban bevált, mint a Vichy izzadásgátlója. Van egy kis kellemes púderes illata is, azt is szeretem és a legnagyobb melegben is szépen teljesített. Nagyjából egy hónapig elég, bár én viszem magammal edzésre is és az esti zuhanyzás után is használom.

Balea Glückshauch Testolaj

Balea Glückshauch Testolaj
2017. október 14.

Van benne egy kis finom babaolajra emlékeztető illat, nagyon szeretem. Kellemesen hidratál, még nyáron is szeretem használni, amikor a 40°-ban nem veszek harisnyát és a combom kidörzsölődésre hajlamos. Nekem 5 csillag, csak sajnos egy ideje minden DM-ben csak hűlt helyét találom.

Balea Totes Meer Badesalz Fürdősó

Balea Totes Meer Badesalz Fürdősó
2017. október 14.

A szép csomagolás csábított megvételre, de sajnos nekem egyáltalán nem jött be, csak rossz tapasztalatom van vele. Az illata felejthető, viszont a kis száraz rózsaszirmoktól annyira viszketni kezdtem, hogy nagyjából 10 perc után idegesen kipattantam a kádból, átdörzsöltem törölközővel a testemet és kezdtem az egész fürdést elölről. Szörnyű! A legrosszabb, hogy a csini csomagolás miatt még mindig a kád szélén van, de hogy többet nem fogom használni, az is biztos.