Stelly02

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Avon Clearskin Pattanás Elleni, Habzó Arctisztító

Avon Clearskin Pattanás Elleni, Habzó Arctisztító
2020. május 10.

Első Avonos arcápolóm, de egyben az utolsó is. A jó vélemények és a kedvező ár hatására vettem meg, de bár ne tettem volna. Rögtön első használat után nem volt semmi probléma, szárítani se szárította ki a bőröm. Másnap reggel észrevettem hogy az állam és a számkörnyéke tele van ilyen fehér kis cuccokkal (mint mikor kipattog a lábad borotválás után) és olyan szinten száraz lett az alapvetően kombinált bőröm hogy feszült és hámlott. Gondoltam lehet a maszktól amit előző nap felvettem ezért megmostam az arcom ezzel hátha segít lehúzni a kiütéseket. Ez még két napig ment így és nemhogy elmúlt volna, de még rosszabb lett és ekkor kezdtem el gyanakodni hogy nem e ez okozza, mivel ez volt az egyetlen új az arcápolási rutinomban. Akkor abba is hagytam a használatát és mit veszthetek alapon ittam kalciumot is. Nem meglepő módon el is múltak a kiütések pár nap alatt. Ha fizetnének se használnám újra ezt a terméket.

Jeffree Star Cosmetics Holiday 2018 Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Cosmetics Holiday 2018 Velour Liquid Lipstick
2019. január 12.

A Jeffree who árnyalatot szereztem be és mivel már van tőle rúzsom (Celebrity skin) nagyjából tudtam mire számítsak. Először is a csomagolása gyönyörű. Jeffree képes évről évre megdöbbenteni a design-jaival. Maga a rúzs szinte lerobbanthatatlan, e miatt mondjuk nehezebb is javítani ha valamit elrontottál. Volt hogy felkentem csak hogy gyönyörködjek a színében és kb fél óra után mikor le akartam szedni (olajos lemosóval) nem akart lejönni. Igazi harc volt mire leszedtem 😂. Egyetlen bajom van vele. Igaz hogy tartós de nekem valamiért a széleinél elmászik egy-két óra után. Nem vészes de azért egy ilyen drága rúzstól elvárja az ember hogy ilyet ne csináljon 🤷🏻‍♀️. Ettől függetlenül nagyon szeretem és örülök hogy megvettem.

Tarte Rainforest of The Sea Color Splash Hidratáló Rúzs

Tarte Rainforest of The Sea Color Splash Hidratáló Rúzs
2018. augusztus 29.

Már régóta nézegettem de szállítással együtt 10.000 lett volna és annyit sokaltam érte, viszont nemrég akciós volt plusz ingyenes volt a szállítás ezért rendeltem is belőle egyet. A set sail árnyalatot választottam ami egy sötétebb rózsaszín nude. Maga a szín is gyönyörű de amin meglepődtem az az hogy milyen hosszantartó. Evéssel ivással 8 órát kibírt. Persze nem volt olyan intenzív mint mikor felkentem mert fakult kicsit de lejönni nem jött le sehonnan. Egyszóval egy álom ez a rúzs 😄