Best of Beauty 2019

Stelly02

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

1 ELADÓ KRÉM

Jeffree Star Cosmetics Holiday 2018 Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Cosmetics Holiday 2018 Velour Liquid Lipstick
2019. január 12.

A Jeffree who árnyalatot szereztem be és mivel már van tőle rúzsom (Celebrity skin) nagyjából tudtam mire számítsak. Először is a csomagolása gyönyörű. Jeffree képes évről évre megdöbbenteni a design-jaival. Maga a rúzs szinte lerobbanthatatlan, e miatt mondjuk nehezebb is javítani ha valamit elrontottál. Volt hogy felkentem csak hogy gyönyörködjek a színében és kb fél óra után mikor le akartam szedni (olajos lemosóval) nem akart lejönni. Igazi harc volt mire leszedtem 😂. Egyetlen bajom van vele. Igaz hogy tartós de nekem valamiért a széleinél elmászik egy-két óra után. Nem vészes de azért egy ilyen drága rúzstól elvárja az ember hogy ilyet ne csináljon 🤷🏻‍♀️. Ettől függetlenül nagyon szeretem és örülök hogy megvettem.

Tarte Rainforest of The Sea Color Splash Hidratáló Rúzs

Tarte Rainforest of The Sea Color Splash Hidratáló Rúzs
2018. augusztus 29.

Már régóta nézegettem de szállítással együtt 10.000 lett volna és annyit sokaltam érte, viszont nemrég akciós volt plusz ingyenes volt a szállítás ezért rendeltem is belőle egyet. A set sail árnyalatot választottam ami egy sötétebb rózsaszín nude. Maga a szín is gyönyörű de amin meglepődtem az az hogy milyen hosszantartó. Evéssel ivással 8 órát kibírt. Persze nem volt olyan intenzív mint mikor felkentem mert fakult kicsit de lejönni nem jött le sehonnan. Egyszóval egy álom ez a rúzs 😄

Huda Beauty Lip Strobe

Huda Beauty Lip Strobe
2018. július 10.

Hmmm, csodálom hogy ez a csoda még nem kapott értékelést. Nemrég kaptam meg de már most imádom. Cult Beautyról rendeltem meg mikor láttam hogy Huda beauty hónap van és nem kell fizetni a szállításért XD. Már a csomagolás is gyönyörű, hát még maga a lip strobe! Egy szájfényhez hasonlítanám, csak ragadás nélkül és 3-szor csillogóbb. Nekem a Snobby nevű árnyalat van meg, ami egy nagyon szép rózsaszín, rózsaszín és arany csillámokkal. Eddig csak Jeffree Star és Colourpop rúzzsal próbáltam, de jobban nem is teljesíthetett volna. A colourpop matt rúzsokkal az volt a problémám hogy nagyon szárították a számat és egy óra múlva már szedhettem le mert csúnya volt ( nem mellesleg nem lehet leszedni csak fél óra dörzsölés és imádkozás után :) ) de ezzel egyáltalán nem volt csúnya és a tartósságát se befolyásolta, egy laza 7 órát kibírt evéssel, ivással. Biztos vagyok benne hogy veszek majd még más színeket is.