Stenico

Regisztráció dátuma: 2015. március 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Dr. Konopka's Volumennövelő Sampon

Dr. Konopka's Volumennövelő Sampon
2022. június 29.

A marka erosito balzsaman felbatorodva vettem meg, mivel nem olvastam el az itteni kommenteket (sajnos). Nalam egy katasztrofa, mintha nem lehetne teljesen kiobliteni a hajbol, ragacsos erzest kelt. Hajmosas utan ket nappal ragad is ossze a hajam, de nem ugy, mintha zsiros lenne, hanem mintha tenyleg valami zsele lenne beledolgozva. Az illata teljesen fenyogyantas, ezert nem is tudok elvonatkoztatni attol a kenyszerkepzettol, hogy hig gyantat kenek a hajamra :)

p2 Volume Gloss Körömlakk

p2 Volume Gloss Körömlakk
2022. június 7.

Update 2022. majus: sikerült az ALDI-ban talalnom egy lazacos arnyalatot. Minoseg meg mindig top, ket retegben, fedolakk nelkul 3 napot kibirt kopas nelkula, aztan az ablakmosas elrendezte :)

2020: Lilás-rózsaszín árnyalatot szereztem az ALDI-ból, ami azonban felkenve már olyan sötét volt, hogy majdnem bordó. Viszont 2 rétegben, fedőlakkal simán kibírt 4 napot, ami nálam rekord.

Catrice Blush Box

Catrice Blush Box
2022. június 7.

Alapozo es puder folott siman birja a 8 orat, nem porol, nem potyog, szep atmenet nelkuli finishe van. Nekem a 025 nude peach arnyalat jott be - enyhen narancsos, igy jol megy a hennazott hajhoz. Az egyetlen kicsit zavaro dolog, hogy rettenetes ipari mososzer szagot araszt, de csak a felvitelnel. Legyen emiatt 4,5*.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Octyldodecyl Glycol Grapeseedate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Hajkondicionálóés bőrapoló hatású összetevő. A hajnak konnyűkezelhetőseget ésselymes tapintást kölcsönöz.