Stenico

Regisztráció dátuma: 2015. március 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Kevin Murphy Plumping Wash Sampon

Kevin Murphy Plumping Wash Sampon
2021. május 18.

Update: Sajnos nagyon oldja a hennát, de ez a probléma igen keveseket érint. Amúgy fenntartom, hogy szuper.

Az árától lementem hídba, de aztán kitapasztaltam, hogy kevés is elég belőle, konkréten a szokásos mennyiség fele se. Az illata teljesen Armani, még 2 nap után is érezni, de egész kellemes. A hajnak tényleg ad némi textúrát és könnyebb kifésülni is. Pár hét után még nem látok számottevő változást új haj fronton, de bizakodó vagyok. Megelőlegezett 5*.

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2021. május 18.

Update 2021.05.18. Le kell pontoznom... Bevittem az irodába, majdcsak elfogy alapon. Átfényesedés miatt kellett elővennem, erre annyira ésszehúzta a bőrt az állomon, mintha egy maszkmester 30 évet akarna öregíteni rajtam :( Erre az egyre jó a maszk, legalább ápol és eltakar (ha kimerészkednék a folyosóra).

---
Update 2020.07.28. Fogalmam sincsen, hogy tavaly ilyenkor hová tettem a szemem... Mostanában nem jövünk ki túl jól. Pont két árnyalat (015 és 020) között vagyok, a szaga pedig rettenetesen emlékeztet valami olcsó mosogatószerre. Ezen felül túl gyorsan átfényesedik, az orromról pedig még orrfújás nélkül is szélsebesen kopik.

---
Ar-ertek aranyban egy alom, foleg ha azt veszem, hogy majdnem tud annyit, mint egy Clinique double face. Jol fed, egysegesit ahol az alapozo/korrektor sem tudja teljesen elfedni az egyenetlensegeket es 5-6 orat kibir atfenyesedes nelkul. Egyeduli kifogasom, hogy igen erosen ossze van tomoritve, rendesen ra kell nyomnom a puderpamacsot, hogy a megfelelo mennyiseget felszedjem vele.

Vichy Homme Sensi - Baume Ca After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Vichy Homme Sensi - Baume Ca After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2021. május 7.

Illata szinte semmi, ez érzékeny bőrüeknek fontos lehet. Laza krém, inkább zselés mint olajos tapintású. Kell neki kb. 2 perc, hogy teljesen beszívódjon. Kiadós, kevés is elég belőle.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Octyldodecyl Glycol Grapeseedate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Hajkondicionálóés bőrapoló hatású összetevő. A hajnak konnyűkezelhetőseget ésselymes tapintást kölcsönöz.