Stenico

Regisztráció dátuma: 2015. március 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Artdeco Long-Wear Concealer

Artdeco Long-Wear Concealer
2023. november 13.

Igen nagy reményekkel indultam neki, de sajnos csalódnom kellett. Lehet, hogy víz- meg izzadsagallo, de nálam a könnyekkel van a baj. A bal szemem kb. mindentől képes könnyezni (na nem nagyon, csak éppen annyira, hogy idegesítsen) ami feloldja kicsit a korrektort a szemhéjamon és ez összemaszatolja a kontaktlencsémet. Annyira dühítő, főleg hogy még senki mással nem találkoztam, aki ekkora kripli lenne. Na de vissza a korrektorhoz, pattanásokra, foltokra is probáltam, de nekem túl gyenge a fedése és a tartóssága is kérdőjeles.

Dr. Konopka's Volumennövelő Sampon

Dr. Konopka's Volumennövelő Sampon
2022. június 29.

A marka erosito balzsaman felbatorodva vettem meg, mivel nem olvastam el az itteni kommenteket (sajnos). Nalam egy katasztrofa, mintha nem lehetne teljesen kiobliteni a hajbol, ragacsos erzest kelt. Hajmosas utan ket nappal ragad is ossze a hajam, de nem ugy, mintha zsiros lenne, hanem mintha tenyleg valami zsele lenne beledolgozva. Az illata teljesen fenyogyantas, ezert nem is tudok elvonatkoztatni attol a kenyszerkepzettol, hogy hig gyantat kenek a hajamra :)

p2 Volume Gloss Körömlakk

p2 Volume Gloss Körömlakk
2022. június 7.

Update 2022. majus: sikerült az ALDI-ban talalnom egy lazacos arnyalatot. Minoseg meg mindig top, ket retegben, fedolakk nelkul 3 napot kibirt kopas nelkula, aztan az ablakmosas elrendezte :)

2020: Lilás-rózsaszín árnyalatot szereztem az ALDI-ból, ami azonban felkenve már olyan sötét volt, hogy majdnem bordó. Viszont 2 rétegben, fedőlakkal simán kibírt 4 napot, ami nálam rekord.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Hajkondicionálóés bőrapoló hatású összetevő. A hajnak konnyűkezelhetőseget ésselymes tapintást kölcsönöz.