Best of Beauty 2019

stenonis

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Ebelin Silikongel-Pad

Ebelin Silikongel-Pad
2019. május 24.

Én szerettem az enyémet, jól működött az alapozómmal, szépen és gyorsan, vékonyan el tudtam dolgozni (valószínűleg nem úgy, mint egy profi ecsettel, de megfelelt). Viszont kb. két hét alatt tönkrement, szétvált két helyen az illesztése.

Trend It Up Ultra Black Vízálló Szemhéjtus

Trend It Up Ultra Black Vízálló Szemhéjtus
2018. július 4.

Gondoltam, nyaralásra-fesztiválra kipróbálom ezt, a sima tesója már bevált (mit bevált, szerelem lett). Hááát... tartós, az tuti, valóban vízálló, olajos lemosóval is nehezen jött le, szóval eddig oké. Az ecsettel szépen lehet dolgozni, ami kell is, mert (rajtam) nagyon gyorsan megszárad, és úgy is marad. A finis mély fekete, nagyon fényes (fényesebb, mint a simáé), és pár használat után nem repedezik, szerintem később azért fog. De tulajdonképpen mindent tud, amit ígér.

Trend It Up Ultra Black Liquid Szemhéjtus

Trend It Up Ultra Black Liquid Szemhéjtus
2018. július 4.

Ez nekem A Tus. Ehhez hasonló folyékony tussal tanultam (szerintem azzal is lehet a legszebben dolgozni), aztán hosszú tégelyes-géles kísérletezés jött, majd elegem lett, és úgy döntöttem, visszatérek az alapokhoz. És ez tényleg nagyon jó, eszméletlen precízen lehet vele dolgozni, mind az ecset, mind az állag nagyszerű, gyönyörű fekete, pont jó ideig szárad és kimondottan tartós.