Sterc

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2019. december 1.

Fúúha, mostanában rákattantam a finom, meleg vaníliás, édes illatokra és ebben reméltem a nagy őt. Voltam olyan hülye hogy nem tesztereztem dm-ben, csak megrendeltem a netről.
Eredeti terméket kaptam de a folyadék benne már tiszta pisisárga volt, ami lehet hogy csak az idő műve, mert sok ideje állt a raktárban. Na most nem tudom, hogy tényleg megromlott vagy ennek ilyennek kell-e lennie, de ha 3 szóban akarnám leírni az illatot, akkor az a töményen likőrös autóillatosító.

Nagyon sajnálom, mert sokat vártam tőle, a csomagolás, a név meg hát az egész koncepció olyan bájosnak, kislányosnak és finomnak ígérkezett, de valahogy az illata ezek közül nekem egyik se. Nem érzek sem cukorkát, sem vattacukrot, se sütit és a vaníliának is csak ezt az elcseszett változatát. Az egész illat olyan mű és olcsó. ☹️

Nem tudom, még elmegyek majd a dm-be megszaglászni a tesztert hátha csak az enyémmel van valami, de egyelőre nagy csalódás.

Update: Voltam a dm-ben, valóban ilyen az illata, de ami meglep az az hogy valahogy kezdem megszeretni. 😕 Azok után amiket ott szagoltam, voltak sokkal rosszabb és fejfádítóbb illatok ennél.
Ugyan még mindig nem a kedvencem és erősen hangulatfüggő, de most valahogy jobban érzem benne a vattacukrot és kevésbé ezt a likőrös vonalat. Ha mondjuk a tömény likőrt lecserélnék egy finom vaníliára akkor ez lenne életem parfümje, mert amúgy még jó is lehetne és a csomagolásért odavagyok. A tartóssága hibátlan, így ezek függvényében 1 csillagról 4-re megy, hiszen tulajdonképpen tényleg azt kapjuk amit ígér(MÉRTÉKkel). Igazából nem bántam meg hogy megrendeltem, ez egy olyan valami amit érdemes kipróbálni (de csak kis üveggel, nem úgy mint én).

Update 2.: Mostanra már teljesen megbarátkoztunk, kis mennyiségben igazán vidám, finom illat. Először azért nem tetszhetett mert nem az volt amilyennek akartam vagy amilyennek elképzeltem, de mostanra nagyon megszerettem akárki akármit mond.

Update 5.: Imádoom 😍😍 mindig jó kedvem lesz tőle

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. december 1.

Most használtam először, nagyon tetszik. Felveszi a versenyt drágább spirálokkal is, mivel nem potyog le idővel, nem csinál póklábakat és valóban szép pillákat eredményez.

Dove Go Fresh Gránátalma és Citromverbéna Illatú Női Izzadásgátló Dezodor

Dove Go Fresh Gránátalma és Citromverbéna Illatú Női Izzadásgátló Dezodor
2019. november 6.

Volt egy Dove dezodorom, azt eléggé bírtam, az izzadást is teljesen visszafogta.
Hát ez kicsit gyengébben teljesített, nem igazán izzadok tőle kevésbé, de valamit biztos ér. Az illata nekem olyan nagyi szappanja egy kis citrusos beütéssel, ami ugyan nem büdös, de számomra nem is kellemes.