Sterc

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Ariana Grande Moonlight EDP

Ariana Grande Moonlight EDP
2021. március 8.

Tartóssága nem olyan mint az Ari-é, pár óra rajtam max. Igazából egész érdekes illata van, bár sajnos engem nem nyert meg magának, mert majdnem pontosan olyan illata van mint egy tusfürdőmnek, talán kicsit enyhébb, dr nagyon fejfájdítós és émelyítő. Mintha lenne benne valami Ari vonulat, de ez inkább olyan sötét, komolyabb illat. Az üvege- híven az előző Ariana parfümökhöz-, rendkívül dekoratív, talán a legkülönlegesebb színvilágú főleg ezzel a holografikus, félig-meddig átlátszó üveggel. Én ezt az illatot esti alkalmakra tudom elképzelni.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2021. január 10.

Jó kis alapozó, talán jobban is szeretem mint a Fit me-s tesóját, a matt változatot. Ez egyrészt azért van mert a finishe nagyon tetszik: szép, természetes, szatén fényű, nem az a lemattított, sivatag ábrázat (no offense). A másik ok az az, hogy bár sajnos a Fit me-hez hasonlóan szintén oxidálódik (pedig ebből a 02-es árnyalat nekem tökéletes lenne), sokkal "szebben" teszi azt, kevésbé feltűnő.

Nyilván a matt verziójának az az előnye, hogy tartósabb, amit puderrel is lehet fokozni, míg ez könnyebben felszívódik és pudert sem szeretek rá használni mivel nem akarom lemattítatni azt a szép ragyogó finisht. Tetszik, hogy nincsen benne illatanyag, viszont van benne valamennyi vitamin és hialuronsav, emiatt egyébként enyhén vasas illata van, de ez felvitel után teljesen eltűnik.

Néhány dolog annak aki még nem próbálta de gondolkodik rajta (más szóval összegzés jön): Közepes fedésű, tartósságú, fényes finish
Akinek nagyon zsíros a bőre, az inkább kerülje el, de száraz, normál bőrön szépen mutat. Mindenképp szivaccsal érdemes eldolgozni, úgy a legszebb, nekem ujjal amúgy nem is sikerült.
A legvilágosabb árnyalat tényleg hófehérke(02), sárgás, meleg altónussal
Hétköznapi alapozónak tökéletes, kényelmes viselet, azonban komolyabb alkalmakra, hosszabb napokra nem ajánlom, akkor valami tartósabbhoz kell nyúlni.
Rossz állapotú bőrön kifejezetten csúnya, csúnyább mint a Fit me, tehát ha épp sok a pattanás, hámlás van, nem egyenletes a bőrünknek a felszíne akkor nem ajánlom, mert nagyon kiemeli ezeket, tényleg akkor a legjobb ha csak színkiegyenlítés kell és egy szép finish mellé.

Update: Több használat után már pattanásokat okozott. 😒

Isana Aroma & Care Tusfürdő

Isana Aroma & Care Tusfürdő
2020. december 16.

Tiszta pattanás lett tőle egyből a bőröm.