Sterc

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Ariana Grande Moonlight EDP

Ariana Grande Moonlight EDP
2021. december 5.

Tartóssága nem olyan mint az Ari-é, pár óra rajtam max. Igazából egész érdekes illata van, bár sajnos engem nem nyert meg magának, mert majdnem pontosan olyan illata van mint egy tusfürdőmnek, talán kicsit enyhébb, dr nagyon fejfájdítós és émelyítő. Mintha lenne benne valami Ari vonulat, de ez inkább olyan sötét, komolyabb illat. Az üvege- híven az előző Ariana parfümökhöz-, rendkívül dekoratív, talán a legkülönlegesebb színvilágú főleg ezzel a holografikus, félig-meddig átlátszó üveggel. Én ezt az illatot esti alkalmakra tudom elképzelni.

Update: Valahogy megszerettem az illatot, most hogy újra magamra fújtam annyi hónap után. Lehet, hogy jobban áll neki a melegebb idő nem tudom, de most valahogy újabb oldalait fedeztem fel az illatnak. Van valami benne ami az Ariban is, mélyen mintha meleg vanília lenne. A különbség, hogy ez az illat komolyabb, sötétebb, de most valahogy igazán megszerettem.

Ariana Grande Sweet Like Candy

Ariana Grande Sweet Like Candy
2021. december 5.

Hmm, fura, édesebbre számítottam a promo alapján. Főleg összehasonlítva az Arival, nekem ez kevésbé tűnik édesnek. Vagy talán nem is ez a jó szó, hanem az, hogy az Ari egy meleg, vibráló édes illat, ez viszont sokkal hűvösebb, szúrósabban édes illat, olyan édes-savanyú. Az Arinak poros nyomába se ér, persze így is el fogom tudni használni, hiszen amúgy egy kellemes, finom illatról beszélünk. Kellett a gyűjteményembe, de lehet hogy ez lesz a legkevésbé kedvelt Ariana parfümöm, na majd meglátjuk. A tartóssága kicsit gyengébb, mint az Ari-é.

Update: Most ősz óta teljesen rákattantam! Lehet, hogy a hidegebb idő jobban áll neki, valahogy most előjön a krémessége és a melengető édesség. És tartósabbnak is érzem, eddig úgy voltam vele nem veszem újra, de most meggondoltam magam, hogy láttam, így is tud szerepelni, de az is lehet hogy csak én változtam.

Catrice Glam & Doll Sculpt & Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Sculpt & Volume Szempillaspirál
2021. november 5.

Nekem az Essence Lash Princess spiráljai jobban bejöttek, de ez sem rossz darab. Ível, talán dúsít is, szétválasztja a pillákat, viszont ami nagy probléma nekem, hogy nem intenzív fekete, inkább olyan sötét szürke árnyalat, tehát drámai hatást én nem igazán tudtam vele elérni. Ez annak köszönhető, hogy nagyon kevés festéket vesz fel a kefe, ami olyan szempontból jó, hogy tuti nem ragasztja össze a pillákat, viszont így kiemelni se tud annyira, olyan száraznak érződik az applikátor. Peregni nem pergett le a nap végére, viszonylag egyszerűen eltávolítható.

Összességében én azt mondanám, hogy aki a nagyon "természetes", visszafogott végeredményt szereti szempillák terén, annak jó, bár én úgy vagyok vele, hogyha egyszer a saját pilláimat festem ki és ügyelek rá, hogy igényesen vigyem fel a festéket (ne legyenek póklábak, bunkók a pillák végén, ne maradjon összekenődve a környező bőr), akkor nem nagyon tud nem természetes lenni a hatás, hiszen csak a saját pilláimról van szó. Igazából ezt hiányolom ebből a termékből, hogy nem lehet vele intenzíven és maximálisan kiemelni a szempillákat, tehát én nem tudok vele olyan igéző pillantást elérni, ezért nem is veszem újra, de egynek jó.