sterlingsilver

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

China Glaze Ever Glaze Active Top Coat

China Glaze Ever Glaze Active Top Coat
2019. március 26.

Hamar megszárad, sokat kibíró fedőlakk. Ajánlom mindenkinek, megéri az árát. Nagyon szeretem :)

ILNP Holographics Körömlakk

ILNP Holographics Körömlakk
2019. március 26.

Nekem egyelőre a Sweet Pea van meg és nagyon nem bántam meg. Átlátszó, de egy holo fedőlakkal kiváló. Olyan szép, hogy egész nap jobb kedvem lesz, ahogy ránézek :) Biztosan gyarapítom még a gyér kollekciómat az ILNPből :)

F.U.N Lacquer Körömlakk

F.U.N Lacquer Körömlakk
2019. március 26.

Egyelőre egy körömlakk után tudok ítélkezni. A Berry Smoothie lakkra csorgott a nyálam, amikor meghozták az új szállítmányt, vettem is egy üveggel és hála a jó égnek, hogy csak egy üveggel vettem. Nagyon szép a színe, a holo mennyiségétől nem vagyok elájulva, mert akkor látom igazán, hogy mennyi van benne, amikor lemosom. Némelyik holo nagyon nagy darabokban van benne és rücskös lesz a finish. 4500 Ft volt, könyörgöm, hogy engedheti meg magának a gyártó, hogy akár egy is hibás legyen. Az a baj, hogy ráírhatok az eladóra, akitől rendeltem, de mivel 1 hete kaptam kézhez, én pedig nem gondoltam volna, hogy gáz lesz, csak vasárnap próbáltam ki, nem sok esélyt látok arra, hogy megtérítenék a káromat. Így viszont megy a kukába, pedig a szívem fáj a színért :(