stiles

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Real Techniques Blush Brush

Real Techniques Blush Brush
2019. március 5.

Nagyon szeretem, annyira puha, nagyon finoman viszi fel a pirosítót, soha nem bohócos vele a hatás, pedig világos bőröm van. Tetszik, hogy ilyen nagy, szerintem tökéletes pirosításhoz (kifejezetten nem szeretem a túl kicsi pirosítóecseteket), de púderecsetnek vagy bronzosításhoz is jó lehet. Az ára is nagyon jó.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2019. március 5.

Nem rossz, szépen felviszi az alapozót, puha, könnyű tisztítani, a vágott része nagyon tetszik, de az eredeti beautyblendert milliószor jobban szeretem, hiába drágább. Ez kicsit több alapozót szív fel, és lassabban lehet vele dolgozni, mint a beautyblenderrel, ezzel foltos marad valamiért az alapozóm, ha tényleg csak 5 percem van sminkelni. A szemzugomba sem passzol annyira a csúcsos része, mint a beautyblenderé, valahogy nekem ez a szivacs túl nagy ahhoz, hogy korrektorral is használjam. Ha épp nem akarok sokat költeni, megveszem ezt, mert ár-érték arányban nagyon jó, de az eredetit sajnos sokkal jobban szeretem, hiába nevetségesen drága.

Nivea Micellás Szemfestéklemosó Gél

Nivea Micellás Szemfestéklemosó Gél
2018. június 16.

Nem rossz, akkor használom, amikor nagyon fáradt vagyok, későn érek haza, és nincs kedvem/energiám a double cleansinghez meg az egész rutinhoz, ezzel áttörlöm az egész arcomat kétszer, aztán lemosom vízzel (egyébként nem hagy réteget, amit le kell mosni, de azért szeretem utána megmosni az arcomat), hidratálórém, és kész is vagyok. Sokkal egyszerűbb a használata, mint a legtöbb lemosónak, ugyanis a géles állag miatt nem folyik szét, akár kézzel is használható, de a vatta sem szívja be. Nem hagy semmilyen réteget a bőrön, egy picit sem irritálja a bőröm vagy a szemem. A szempillaspirált viszont nem szedi le teljesen, szóval nem adok neki 5 csillagot.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ