stiles

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avene Skin Recovery Cream

Avene Skin Recovery Cream
2020. október 28.

Szeretem, evek ota hasznalom esti hidratalonak, illetve fenyvedo ala neha ha szarazabbnak erzodik a borom. Nem talaltam meg olyan kremet ami ennel jobban hidratalna irritacio nelkul, es mivel eleg sok mindent hasznalok az arcapolasi rutinomban (hamlaszto, retinol, C-vitamin, stb), valami egyszerubb osszetevos krem is jo nekem. Viszont ennyi penzert orulnek ha legalabb nehany antioxidanst, vagy jobb bornyugtatot osszetevot beleraktak volna... szoval 4 csillagot kap csak, keresek olyan hidratalot ami ennel jobbban tetszene, de eddig nem talaltam. (Tudom, erzekeny borre valo krem, minimalis osszetevolistaval, de valami extrabb osszetevonek attol meg orulnek.)

Nuxe Reve De Miel Ajakápoló Stift

Nuxe Reve De Miel Ajakápoló Stift
2020. október 27.

Annyira semmilyen ez az ajakapolo, hogy fel eve hasznalom es fogalmam sincs, mit irjak rola... kicsit hidratal, de azert annyira nem; jo illata van, csak sajnos tele van illoolajakkal, amiket egyebkent probalok kerulni; nem draga, de nem is olcso; a csomagolasa rendben van. Kenegetem neha ha ahhoz van kedvem, de nem fogom ujravenni. 2,5 csillagot adnek neki, ha lehetne, de igy marad a 2.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. október 26.

Eloszor nagyon szerettem, de aztan par het hasznalat utan iszonyatosan csipni kezdte a boromet felkenesnel - egyebkent semmire, soha nem erzekeny a borom, kiveve a tulzasba vitt C-vitamin hasznalatra, de azert talaltam mar olyan C vitaminos termekeket, amik nem csiptek (Clinique, Paula's Choice). Ez nehany perc alatt elmulik amugy, es nem pirosodok ki tole, de nagyon zavar, es biztos vagyok benne hogy ez a boromnek se tesz jot. Sajnalom, mert ha ez nem lenne, ujravennem - ezen az aron nehez jo C-vitamin szerumot talalni, ennek pedig nem csak az ara jo, hanem az INCIje is szep es konnyu beszerezni. Ezt az uveget elhasznalom meg azert.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ