stiles

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Fancl Mild Cleansing Oil

Fancl Mild Cleansing Oil
2020. március 19.

Ezer éve vágytam már rá, aztán nemrég a barátom Japánba utazott munkaügyben, és hozott nekem ajándékba egyet (ráadásul nagyon aranyos, limitált kiadású rózsaszín virágos csomagolásban). Csak a héten kezdtem el használni, de eddig imádom! Esténként használom a double cleansing első lépéseként, mindent lemos az arcomról, és egyáltalán nem csípi a szemem. Nem hagy maga után olajos érzetet, de nem is húzódik tőle a bőröm. Semmi illata nincs szerencsére. Nagyon szeretem a pumpás üveget is, nem kell belőle kinyomni vagy öntögetni a lemosót. Sajnos kicsit macerás itthon beszerezni, de annyival jobban tetszik, mint bármelyik másik olajos lemosó, amit eddig próbáltam, hogy újrarendelem majd, amikor elfogy.

Paula's Choice Skin Balancing Toner

Paula's Choice Skin Balancing Toner
2020. március 18.

Nagyon szeretem, reggelente használom. Kicsit mattítja a zsíros bőrömet, de nem szárít, szebb a bőrképem és kevesebb a pattanásom, mitesszerem, ha rendszeresen használom. Tipikusan az a termék, amire úgy gondolok néha, hogy ez nem is feltétlenül szükséges része a rutinomnak, ki lehet hagyni ha sietek vagy nincs kedvem minden lépést megcsinálni, de ha pár napig nem használom, meglátszik a bőrömön - eddig sosem használtam még olyan tonikot, aminél ezt tapasztaltam. A pórus-összehúzó tulajdonságát nem vettem észre, de nem is ezért vettem és amúgy sem olyan vészesen nagyok a pórusaim. A barátom is elkezdte használni és eddig neki is nagyon tetszik. Gyönyörű összetevőlistája van és bár nem olcsó, de hatalmas kiszerelés és lassan fogy. Ha zsíros bőröd van és szebb bőrképet szeretnél, mindenképp próbáld ki!

Real Techniques Blush Brush

Real Techniques Blush Brush
2019. március 5.

Nagyon szeretem, annyira puha, nagyon finoman viszi fel a pirosítót, soha nem bohócos vele a hatás, pedig világos bőröm van. Tetszik, hogy ilyen nagy, szerintem tökéletes pirosításhoz (kifejezetten nem szeretem a túl kicsi pirosítóecseteket), de púderecsetnek vagy bronzosításhoz is jó lehet. Az ára is nagyon jó.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ