strauszkinga

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Almaqah Cosmetics Amber Face Cream

Almaqah Cosmetics Amber Face Cream
2020. október 22.

Minősíthetetlen ez a termék. Mikor kinyitottam, a belső védő műanyag is jött a kupakkal együtt, így a krém fele a mosógépen végezte. Mentettem, ami mentető volt, így első használat után jó, ha a termék 2/3 része megvolt még. Második használatkor rengeteg krém maradt a kupakon, ami össze-vissza folyt, tehát ismét pazarlódott. Nem értem, miért, hiszen nem eldöntve tároltam. A csomagolása tehát egy nagy nulla. A krém maga nagyon folyós, ez negatívum számomra. Szép, egészséges fényt ad a bőrön. Az illata számomra sok. Sajnos pár használat után a kukában végzi ez a méregdrága krém.

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2020. október 17.

A legjobb folyékony rúzs, amivel valaha dolgom volt! A 10-es árnyalatot szereztem be. Már alig van benne pár alkalomnyi, ez is sokatmondó szerintem. Az aplikátort könnyű kezelni, egyenletesen fed, mattra szárad. Gyönyörű ez a szín és tökéletes a termék!

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2020. október 3.

Klassz alapozó, szerettem. Kicsit lágyabb, folyékonyabb az állaga, mint az általam korábban használt alapozóknak, de ez nem okozott gondot. Természetes hatású a fedése.