strawberry92

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Versace Bright Crystal Absolu

Versace Bright Crystal Absolu
2015. április 15.

Kevés olyan parfüm van amit ennyire megszeretek, elég válogatós vagyok, de ezt imádom és még tartós is.

Essence Nail Candies Körömlakk

Essence Nail Candies Körömlakk
2014. március 6.

Peachy keen 03-as árnyalatot vettem meg, mert elég élénk pasztellesnek tűnt üvegben, de mikor kipróbáltam szomorúan tapasztaltam, hogy szinte semmi színt nem ad és elég kevés a fedése, majdnem átlátszó 2 rétegben is. Nem szárad gyorsan, sőt...kicsit szebbek lesznek tőle a körmeim de többet vártam volna. Erősítő hatásáról nem tudok még mit írni, de szerintem nem is fogom annyit használni, hogy tesztelhessem.

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2014. március 4.

Végül megvettem szombaton a 102 árnyalatot. Kicsit sötétebb mint a bőröm, mégis tökéletes, mert nem vagyok olyan sápadt és szépen igazodik a bőrömhöz. Nem fényesedik a bőröm alatta (csak minimálisan, amit eddig nem sok alapozóval értem el), szépen fed, rajtam nem maszkszerű és tényleg tartós. Az ára nem túl baráti (igaz most kuponnal fél áron vettem) de szerintem megéri, mert tényleg minőségi termék:)

Update:

Ma újravettem mivel akciós a Rossmannban és továbbra is imádom:) Ennél jobb alapozóm még nem volt. Nem szokásom, de ma nem volt időm újrasminkelni magam, így még a reggeli rétegre vittem fel egy keveset a nagy rohanásban és így is nagyon szép és egyenletes, sőt mintha egységesebb is lenne mint 1 rétegben.

5 ÖSSZETEVŐ

Maltose h EWG Kockázat: EWG Adat: közepes

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Polysaccharide EWG Kockázat: EWG Adat: közepes

Behenoyl PG-Trimonium Chloride EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Kvaterner ammónium-só.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.