stripedpanda

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2020. március 25.

Használom már több, mint egy hónapja és nagyon bevált. Akár önmagában is elegendő, jól hidratál. Az itteni jó vélemények hatására vettem meg egyébként. Külön szeretem sminkalapként használni, mert enyhén ragacsos marad az arcomon, így az alapozót hamar fel lehet rá vinni, sőt még kevesebb is kell belőle.

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. március 10.

Végre egy olyan spirál, ami egész nap megtartja a szempillák ívét (egyenes szempilláim vannak, így hiába hosszú és sok, egyáltalán nem látszik), nem kenődik el és nem potyog. Szép fekete színe van, kevésbé dúsít, inkább göndöríti, szétválasztja és hosszabbítja a pillákat. Ha könnyezik a szemem, akkor sem leszek tőle pandamaci, pedig nem vízálló. Lemosni sem nehéz, nem bántja a pillákat. Eddig nagyon bevált, az egyetlen negatívuma, hogy a nagyobb kefe miatt könnyű vele összekenni a bőröm, de ez könnyen eltávolítható száradás után.

Update: Sajnos le kell húznom. 1 hónapja használom, de újabban maszatol a szemem alá és nem tartja meg a pillák ívét. Így teljesen mindegy, ha a feleennyibe kerülő Lovely spirálokat veszem inkább :(

Lovely Oh Oh Blusher

Lovely Oh Oh Blusher
2020. március 6.

Én ezt a terméket "Blush topper"nek használom, eleve annak is szántam, mikor megvásároltam. Így nagyon jól működik, a matt hatású pirosítóim dobom fel vele, mert rájöttem, hogy a fényes pirosító sokkal jobban mutat rajtam. Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg és nagyon elégedett vagyok vele, egy dolgot leszámítva... Az említett darabkák potyogása már látom, hogy nálam is elő fog fordulni (korábban is tapasztaltam már ilyet egy Lovely highlighter palettával, dehát ezért az árért nem is várok tökéletes minőséget...). Egyébként nagyon szép arany fénye van és enyhe barackos színe, rajtam a tartóssága is kifogástalan. Sima pirosítónak én nem ajánlanám.

1 ÖSSZETEVŐ