stripedpanda

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. október 24.

Több, mint két hónapja használom már. Az elején nem győzött meg, azt hittem, kevés lesz ő nekem. Azonban annak ellenére, hogy folyamatosan maszkban vagyok, mert abban is kel dolgoznom, nagyon szépen tisztán tartja a bőröm, ezt pedig biztosan neki köszönhetem :) (pár napig nem használtam és meglátszott...) Biztos, hogy újra fogom venni, ha egyszer valamikor elfogy, de mivel kevés kell belőle, nagyon lassan fogy, bőven megéri az árát.

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2020. október 24.

Egész napos maszkviselés után a legjobb tisztító. Előtte micellás vizet használok, hogy biztosra menjek. Minden este használom, nekem nem szárít túlságosan, de a hidratálással sem spórolok. Mióta használom, még tisztább az arcom, szebb a bőrképem. Biztosan újraveszem, ha egyszer valamikor elfogy.

Sundance Kids 50 Sensitiv Sonnencreme Napozó Krém Gyermekeknek

Sundance Kids 50 Sensitiv Sonnencreme Napozó Krém Gyermekeknek
2020. október 24.

Még azelőtt találtam rá nyáron, hogy @okosszepsegnek hála instán felkapták volna, azóta még nehezebb ráakadni. :) A legjobb fényvédő, amit próbáltam, nevetséges áron, szuper összetevőkkel. Az arcom sem csillog tőle, nem túl nehéz, mégis kellő védelmet biztosít, nagyon szeretem. Mindenkinek szívből ajánlom, kenjétek csak télen-nyáron. :D Reggel C-glow (és problémásabb/szárazabb területeken lrp cicaplast) után vele zárom a kis rutinom, tökéletesen működik.

1 ÖSSZETEVŐ