sttpcsillag

Regisztráció dátuma: 2014. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Nature Box Makadámdió Sampon

Nature Box Makadámdió Sampon
2021. október 28.

Nature boxos samponok kozott ez a legjobb, bar a tokeletestol ez is tavol all. Szeretem az illatat, az allagat es szep tiszta lesz a loboncom tole. Szomoruan tapasztaltam, hogy mostanaban nem talalom a polcokon... Mar nem gyartjak?

Nature Box Argánolaj Sampon

Nature Box Argánolaj Sampon
2021. október 28.

Megvettem, mert azt hittem hirtelen a makadamos, de legszivesebben tuzre tennem.:)
Suru, budi, maceras, nem habzik, vakarozok is tole - nekem ez keves.

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen
2020. június 4.

Update:
Ugyan foltjaim most nem voltak, de a hajam kezdett egyre korpasabba valni. Neha mar hajmosast koveto napon is elkezdtem vakarozni igy ugy dontottem megint eloveszem ezt a sampont es azt kell mondanom velem megint csodat tett. Mar elso mosas utan erzekelheto a kulonbseg, 6 napra mostam derekig ero hajam mindenfele vakarozas nelkul. A velemenyeket olvasva viszont en kiemelnem, hogy ez nem az a sampon amivel kiserletezni kellene, szamomra is borgyogyasz ajanlotta annak idejen. Nehany betegseg, elvaltozas eseten tobbet art, mint hasznal!

2016:
Napgombára használtam, haj és test lemosásra egyaránt és azt kell mondanom, hogy tökéletesen bevált. Kicsit undi a szaga, de szerencsére nem marad meg a hajban. Eléggé szárít, de a könnyen zsírosodó hajam miatt ez számomra inkább pozitívum. Sajnálom hogy hamarabb nem próbáltam ki és évekig kínlódtam a foltjaimmal.