stunde67

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Cosrx One Step Moisture Up Pad

Cosrx One Step Moisture Up Pad
2019. december 20.

Nemrég kaptam kézhez, megszerettem. Este arctisztítás után ezzel törlöm át az arcom és a nyakam, pótolva a nedvességet és ha még valami maradt volna, ezzel tuti leszedem 70 db korong van benne. Kellemesen hidratál. Utána jön a többi kence. Rétegzés híve vagyok.

GAL Kollagén Peptidek

GAL Kollagén Peptidek
2019. december 18.

Lassan 1 éve iszom, főleg halasat. Íze valóban nem a legkellemesebb, de jobb ízű, mint a marha peptid. Halashoz hozzá lehet szokni. Kevés citromot kell belenyomni... a piacon ez a legtisztább kollagén peptid. kb. 4-5 hónapnál éreztem a hatását. Vitaminjaimmal együtt veszem be. C vitamin segíti a jobb felszívódást, de szerintem nem feltétlen kell hozzá. Eljárok néha gyalogolni 4-10 km-t. Egyszer csak azt vettem észre hogy nem fáj a műtött lában több km-nyi gyaloglás után sem. A bőröm nagyon száraz volt, ami fekete harisnyán is átütött, mára ez is megszűnt. Bélölről hidratálja a bőröm, aminek kifejezetten örülök, szerintem ez lehet fontosabb mint a külső hidratálás... szóval ez olyan 2&1-ben szer. Nálam örök darab, így támogatva a fiatalosságomat. (egyébként próbáltam más gyártó folyékony kollagénjét inni, az borzalmasan gei volt a végén kuka lett majdnem az egész üveggel)

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2019. december 12.

váltogatom a fogkrémeket és mint sokan keresem a woow érzést, ami azon túl hogy tisztít még fehérít is.
Nekem nem volt ilyen érzésem vele soha, pedig nem dohányzom. Ugyanolyan mint más jobb fogkrém.