styList

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

La Mer Creme de La Mer Hidratáló Krém

La Mer Creme de La Mer Hidratáló Krém
2019. december 2.

Túlárazott és -ennek mentén- túlértékelt krémnek tartom. Nem fricskaként, de a mezei kék Nivea érzetét hozza, illatban, állagban, hatásban is. Az árán kívül, semmi extra

Frownies Rose Water Hydrator Spray

Frownies Rose Water Hydrator Spray
2015. február 24.

Kellemes arcpermet, én ehhez (http://kremmania.hu/kremek/frownies-facial-patches-for-wrinkles-on-the-corner-of-eyes) használom.
Az http://kremmania.hu/kremek/evian-frissito-arcpermet-hez és a http://kremmania.hu/kremek/mac-fix-hez hasonló. a ránctalanító hatását nem vettem észre.

Facial Patches For Wrinkles On The Corner Of Eyes & Mouth

Facial Patches For Wrinkles On The Corner Of Eyes & Mouth
2015. február 24.

Érdekes termék, az elgondolás jó. A működés lényege, hogy a benedvesített (a hozzá való rózsavizes spray javasolt) papír ráragad a bőrre, és ahogy púposra szárad pl. a száj körül, "felszippantja" a bőrt, így a domborítás miatt a ráncok tökéletesen kisimulnak reggelre.Tényleg! De.....az eltávolítás után, az első mimikát követően a bőr csak emlékszik és szépen visszarendeződnek a ráncok, sajnos.
A kicsit megnyúlt bőr, hiába lett kihúzva, nyilván visszakúszik a helyére és már ott is a ránc.
Egy fotózás előtt pl. tökéletes megoldás photoshop helyett, vagy ha a napi mimikát akarjuk ellentámadni éjszakára, de csodára ne számítsunk azért, legalább is hosszú távúra ne.