stylo

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: < 18

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Kerastase Discipline Sampon

Kerastase Discipline Sampon
2020. február 18.

Hat en nemtom, h ez jo-e. Jo draga, az biztos, vmi 7ezret adtam erte a fodrasznal, mondvan, hogy o ert hozza, amugy meg haladjunk. Nagyon keves kell, eleg lesz v 1 evig. Ha igy veszem, megeri. Az illata is jo. Mar 3 hete csak ezzel mosok hajat, nem lett jobb, nem lett rosszabb. Nem lettem korpas se, pedig van par hajcucc, amutol egybol. De ettol nem. Szoke vagyok, eddig meg nem sargultam be, pedig azt is szoktam. Vegtere is meggyozom magam. Jo ez.

Memo Paris French Leather EDP

Memo Paris French Leather EDP
2020. február 14.

Nagyon jo!!!
Udito, friss, roppano illat. Nem lesz edes, nem lesz savanyu. Laza, vonzo, bohem, de veletlenul sem butuska parfumocske. A hozza tartozo leiras a nerolin annyira talalo, mint meg soha. Nem szoktam igazan komolyan venni a hasonlo impressziokat, es csak elvetve hagyatkozom rajuk, de most azt gondolom, h senki nem tudna jobban leirni azt az eleterzest, amit ez az illat kelt bennem. Szeretem Franciaorszagot, Parizst es a videket. Egyszerre elevenedik meg bennem megannyi emlek. Tetszik es tetszik. Koszonet erte, barki is keszitette!

Hermès Le Jardin De Monsieur Li

Hermès Le Jardin De Monsieur Li
2020. január 27.

Nincs meg egy olyan marka, amit barmikor vakon meg mernek venni, kiveve Hermes. Evek ota tarto amokfutasom lassan vegehez er. Amit valaha kerestem egy parfumben, mar regesreg a polcomon van. Bar eddig a kert kollekciobol a nilusi volt a mindenem, most atterek erre. Azt az utanozhatatlan sikket, idotlen eleganciat szamomra leginkabb ezek az illatok kozvetitik. Mindig is azt szerettem, ha egy illat tobb retegben szepen kibomlik, ha kelloen osszetett, extravagans es izgalmas. Vegigmertem a szekrenyemet, csupa fellangolas. Eljott az elajandekozas ideje. A rokonsag es baratikor orulni fog. Erdekes lesz azokat az illatokat erezni rajtuk, amik szamomra egy emleket, v hangulatot ebresztenek. Varom. A roger & gallet marad, a delina, meg a modemoiselle(ha mar csakazertis megvettem). Es innentol csak hermes.