Best of Beauty 2019

stylo

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Replay True EDT

Replay True EDT
2019. július 21.

Rendeltem egy piros sít. Ezt kaptam melle. Az egesz csomagot belengte ennek a kis mintanak az illata. Eloszor azert lettem tok ideges, mert feltem h kifolyt v osszetort a sí. Aztan mikor lattam, hogy az rendben, felig mar egeszen megnyugodtam, de aztan megis csak felment az agyvizem, mert ez annyival jobb, hogy meg kell veszni. Soha a budos eletben meg csak veletlenul se vettem volna a kezembe, tuti nem fujtam volna magamra soha, mert egy sznob liba vagyok. De azert ez egy remek tanulsag. Vannak nagyon jo kis parfumok elerheto aron is.
Up: egy kicsit azert lelohadt a kezdeti lelkesedesem. Tegnap ezt raktam fel. Tobbe nem teszem es mar el is ajandekoztam. Nekem ez sajnos megis tul egyszeru, kicsit snassz, nem erzem komfortosnak. Szerintem nem is all jol, tolem minden esetre szokatlan, ennel joval grandiozusabb illatokat hasznalok. Egy kisholgy, akinek atadtam, viszont nagyon orult neki. Tovabbra sem tartom rossznak es orulok, hogy kiprobalhattam, de nekem nem eleg.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2019. július 20.

Up.: megvettem megiscsak magamnak. Tulajdonkeppen mindig is tetszett, de allatira zavart, hogy milyen sok helyen jon velem szembe. De hat zavar ez engem valahol is? Nem vagyok epp eleg ontorvenyu? Foglalkoztam en barmikor azzal, hogy mas mit hord, mit csinal es miert? Kovetem en a divatot a szo klasszikus ertelmeben? Nem.
Akkor meg?

Ez a remek illat is a saját csapdájába esett.
Mindenk ismeri, tudja, utánozza és hordja. Ha lekeveredek az aluljáróba, ez az első, amit szatyorból kínálnak, és aki próbálja elsózni, még magára is fújja, függetlenül attól, hogy a melegítője fenekén a következő felirat áll: queenbitch.
Számomra teljesen lealjasodott és elhasznált illattá vált.
Igazán kár érte.

Lafferton Keratin Hajpakolás

Lafferton Keratin Hajpakolás
2019. július 12.

Ez a termek egy alacsony minosegu, semmilyen elfogadhato pozitiv hatassal nem biro minosithetetlen vacak. Senkinek nem ajanlom.