stylo

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Isana Lash Color Szemöldök-és Szempillafesték

Isana Lash Color Szemöldök-és Szempillafesték
2020. július 26.

Eppen annyira halalra itelt, mint az osszes hazi barkacsmodszer kezdve a hideggyanta csiktol a dobozos hajfestekig. Mivel egyszeruen kivitelezhetetlennek tartottam a hasznalati utmutato szerint eljarni, en egy kolaskupakban bekevertem a komponenseket. A szemoldokomre ecsettel, a pillaimra egy regi spirallal vittem fel. A boromet befogta, a szoromet itt-ott. A szememet csipte. Sejtettem en, hogy hulyeseg, de ismet nem hallgattam a belso hangra, es dacolva mindennel, megvettem. Elegge rosszul festek most, remelem ha leuszok az usziban egy orat, leazik.

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Hajbalzsam

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Hajbalzsam
2020. július 25.

Vekonyszalú, sűrű hajam van, ami még szőke is, plusz melir, őszülés, festék ilyenek. Napi törődés kell, nincs mese. A frizkóm allapota, ezáltal az egész megjelenésem leginkább a hajápolók minőségén múlik. Ezért mindig megörülök ha szembe jön vmi jó. Ez beválik. Legfőbb vesszőparipám, ha a rövidebb szálaim vége felkunkorodik, vagy száll, kiáll a többi közül..... Mi erre a szó? Szöszös? Ez kicsit mintha feltöltené a hajam, rugalmasabb, testesebb tőle az egész. A fénye is tök jó lesz. Gondolom a szilikon miatt, amibol van benne bőven. Lényegében, mondhatjuk azt is, h szerelembe estem a szilikonnal.

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2020. július 24.

Az ejszakai valtozatot hasznaltam regebben es imadtam. Most ajandekcsomagban vettem, nappali ejjeli egyben. Remeltem h ez is vmi formabonto, izgalmas cucc lesz. Semmi kulonos. Smink ala elkenegetem. A szaga olyan, mintha avas lenne. A csomagolas alapjan meg 2022 vegeig jo, szal csak nem jart le. De hatarozottan budos.