stylo

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Tom Ford Bitter Peach EDP

Tom Ford Bitter Peach EDP
2021. szeptember 21.

A widiantol van valami hasonlo illat. Talan black V? Attol is felkavarodik a gyomrom. Ez a szirupos, tejszines, kenocsos megcsomorodes szamomra elvezhetetlen. Ha egy kis lelegzethez lehetne jutni vmi citrusos v aquas jegytol, jot tenne neki. De az nem sok van benne. Az elso 5 perc izgalmas, aztan magam reszerol inkabb lemosnam. Nekem vhogy teljesen telemegy vele az orrom es nem erzek tole szagokat, csak ezt. Kar. Nagy remenyim voltak.

Thierry Mugler Alien Goddess

Thierry Mugler Alien Goddess
2021. szeptember 17.

Au.....vasarlas melle kapott mintam van. Tegnap magamra fujtam este, meg most is erezni, a kontosomon is. Valahogy azt az erzest idezi, mikor az ember vonul a strandon es a kulonbozo nok kulonbozo naptejeinek szagat fujja a szel az ember arcaba. Strand szaga van. Kokuszos patikakenocs szag. Tel kozepen egy kis hangulatkeltesre jol johet. Masra nekem nem. Nagyon nem stilusom, de erdekesnek talalom. Zavaroan besavanyodik rajtam, ettol meg menekulok. Erdekes, csak nem elegge.

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP
2021. szeptember 16.

Most ertem haza egy uveggel. Nagyra ertekelem ezt a markat, ez a kovetkezo aldozat. Nagyon extravagans, de nem tolakodo vagy harsany. Citrusos, kesernyes, tavolsagtarto bar nem rideg. Tartok tole, hogy nagy hidegben nem fog olyan jol mukodni, mint mondjuk tavasszal. Nagyon tartos, a boromon orak mulva is latszik, hol landol, annyira olajos. Van rahedli parfumom, ezeket ugy hasznalom, mint az aktualis hangulataim, celjaim vagy tetteim kifejezodesei. Hiszek az illatok erejeben. Van a jokedvu, a komoly, a sebezheto, a konyortelen, a nyugodt, a lotyo, a nagyobbacska halacska(most mondjam azt h capa?)..... Sorolhatnam. Ez a "most jottem az elit negyedbol, azt se tudom jodolgomban mit csinaljak" - tipusok kozott kap helyet.