Best of Beauty 2019

Sueann

Regisztráció dátuma: 2013. március 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. március 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Levendulával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Levendulával
2018. november 25.

Kb 3 éve használom ezeket a termékeket. Sokáig elég, igy a kissé borsós árát megéri nekem. Eddig 3 illatban használtam ezeket a termékeket: levendulás, argán olajos, teafás. Mindegyik bejött. Persze előfordul, hogy izzadok és ezt nem is akarom megakadályozni, de nincs izzadság szagom.

Update: Évek óta ez az a termék, ami működik vagyis ami egész nap szagtalanítja az izzadságot. Mindegy, hogy munka, meleg, sport van-e. Próbáltam közben más terméket is, de az organic terméke a nyerő. Mindig visszatérek hozzá.

Dr. Scheller Bio Wildrose Anti-Age/De-Pigment Serum

Dr. Scheller Bio Wildrose Anti-Age/De-Pigment Serum
2018. november 25.

Nekem bejött ez a szérum. Nappali krém alá használom, ami másik natur márka. A pigment halványitó és ránctalanító hatásról egyelőre nem tudok kommentelni, amúgy is a megelőzést fontosabbnak tartom, de a bőröm szereti és a nappali krémmel együtt jól karbantartják a bőröm. (nem zsírosít és hidratált bőr) És ami fontos, azon kevés termékek egyike, ami nem irritálja a bőröm, és nem hoz elő bőrpanaszokat.

Terra Naturi Nappali Krém Érett Bőrre

Terra Naturi Nappali Krém Érett Bőrre
2018. november 25.

Pozitív meglepetés volt ez az 1000 Ft-os natur krém. Már elhasználtam egy flakonnal és végig szépen karbantartotta a problémás bőröm. Soha, de tényleg egy napra sem jött elő a dermatitiszem, vagy rosaceám mióta használtam. Nem emlékszem rá, hogy ilyen korábban lett volna. Hidratál és egész nap szép a bőr tőle. Nem tűnik el nyomtalanul és nem zsirosít. A végeredmény egy kellemes érzetű, tapintású, jól ápolt bőr. Este még mindig hidratált bőr. Az anti aging hatásról nem tudok mondani semmit, de az is eredmény, ha ezzel a hatásával a megelőzésben részt vesz. Lehet rá tenni sminket, cc krémet. Ma már kicsit másképp néz ki a csomagolás mint a képen. Anti agingben lehet turbozni az olajával és esetleg más natur szérumokkal, alátéve.