sugarcane

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: -

Megnézem

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél
2020. július 1.

Nem tapasztaltam kukacosodást, sem fehér réteget.
A szemem sem irritálja, pedig egyébként nagyon érzékeny.
Kifejezetten kellemes viselni, javít a szemkörnyékem állapotán.
Pumpáláskor a krémből hatalmas adag jön ki, még óvatosan nyomással is, ez nagyon nem tetszik, pocsékolásnak tartom.
Ennek ellenére összességében szerintem ez egy nagyon jó krém, elégedett vagyok vele.

Slava Zaitsev Maroussia

Slava Zaitsev Maroussia
2018. november 25.

A sok pozitív vélemény engem sem hagyott nyugodni, és már régóta meg akartam ismerkedni ezzel az illattal, így beszereztem belőle egy 10 ml-es fújóst.
Jó ég, még szerencse, hogy csak ennyit!
Életem legrosszabb illatélményei közé sorolhatom parfümök terén a vele való találkozást.
Egyszerűen nem tudom értelmezni, hogy mi is akar ez lenni. Még ha kölnis lenne, régimódi, azt elnézném neki, mert igazából ilyesmire is számítottam. Az első próba után rövid időn belül le kellett mosnom, elviselhetetlen, olvadt műanyag szaga volt rajtam, némi édeskés felhanggal. Nem adtam fel, újra próbálkoztam, de akkor sem muzsikált szebben. Már nem kap újabb esélyt, mert én ezt az illatot soha többé nem akarom újra érezni.

Laura Biagiotti Venezia

Laura Biagiotti Venezia
2018. november 25.

Orrbavágóan tömény, émelyítően édes, erőszakos illat, szinte megfojt.
Órák múlva csillapodik csak le, akkorra érdekes módon meglepően kellemes lesz, de nem annyira, hogy megérje miatta a túl hosszúra nyúló dühögését elviselni.
Nagy kíváncsi voltam erre az illata, de sajnos, nem erre számítottam. Számomra csalódás.
A márka miatta kap 2 🌟-ot.