Sugarplumfairy

Regisztráció dátuma: 2016. március 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. március 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Kiku-Masamune Sake Brewing High Moist Skin Care Lotion

Kiku-Masamune Sake Brewing High Moist Skin Care Lotion
2020. június 5.

Ár-érték arányban remek vétel volt: kiadós, nagyon jól hidratál, nem irritálja a bőröm és jól keverhető sűrűbb krémekkel, olajokkal is. Teljesen meg vagyok elégedve.
Egy problémám van vele: a szaga. Olvastam egy értékelést ahol azt írták rá hogy "smells like sake hangover" és én sem tudnám ennél jobban megfogalmazni, enyhén erjedt cefreszagú édeskés hányinger-illata van. Kibírható, de semmiképp se kellemes, kivéve, ha valaki szereti a szaké - szagot, ezesetben hajrá, autentikus élmény vár rá :)

The Ordinary Serum Foundation

The Ordinary Serum Foundation
2020. június 5.

Elsőre sikerült eltalálni a jó színt, az 1N/S valóban semleges altónushoz illik és nagyon szép ezüstös mikrocsillámai vannak. Ecsettel és kézzel használtam, kézzel nem az igazi, mert szinte víz-szerű állagából adódóan nehéz elérni hogy ne legyen foltos. Ecsettel viszont teljesen természetes, enyhén bőrfényű felületet ad, a szeplőimet nem fedi el (ez pozitívum!), mondjuk a karikáimat és a pirosas foltokat se. Pár óráig tartja ezt a szép felületet, aztán elválunk egymástól. Alkalmi, pár órás alapozónak jó lehet önmagában, de munkanapokon csak primerrel érdemes próbálkozni - és érdemes próbálkozni, mert ár-érték arányban nagyszerű vétel, rengeteg árnyalat közül lehet választani, ad egy kis plusz fényvédelmet és az összetevői is teljesen rendben vannak.

Bell Hypoallergenic Anti-Redness Primer

Bell Hypoallergenic Anti-Redness Primer
2020. június 5.

Pár használat után: gyógyult ekcéma utáni piros bőrfelületre kentem, sajnos a zöld színnel együtt inkább szembetötlően szürke lett az összhatás mint semleges. Ártani viszont nem ártott, kellemes, hidratálókrém-jellegű állaga van, illata nincs, puha, enyhén matt bőrt hagy maga után, nem ragadós. Az Ordinary Serum alapozójával párosítottam, nagyon jó kombináció, mert a Serum önmagában nem túl tartós.